БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Give your feet a break! Погледни ја понудата на Nike, adidas, FILA, Puma и други брендови со одлична понуда за ова лето.

Нарачај ги online.

Дали ги погледнавте сите летни трендови што може да ги најдете во нашата понуда?

Ве чекаат најатрактивните обувки, облека и аксесоари од познатите брендови, избрани да одговараат на вашиот стил.

Погледнете ја понудата за мажи и нарачајте online.

Ова лето е сезона на урбани и смели аутфити. Во нашиот online shop ќе најдете модели од брендовите Nike, adidas, Reebok, Puma, New Balance и други, што ќе го комплетираат вашиот изглед и стил.

Погледнете ја најатрактивната понуда оваа сезона и нарачајте ги омилените модели од нашата летна колекција за жени.

Дали сакате да одговарате со патиките што ги носите со вашите деца? Или не можете да одолеете на облеката и аксесоарите дизајнирани за најмладите?

Погледнете ја понудата на модели за момчиња и девојчиња во нашиот online shop и нарачајте ги online.

БРЕНДОВИ

NIKE

adidas

PUMA

NEW BALANCE