БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Соберете го својот тим - време е заедно да изберете обувки, облека и ранци за новата учебна година! Погледнете ја понудата на модели за тинејџери од брендовите Nike, adidas, Reebok, Puma и други, а сите достапни големини најдете ги во нашиот online shop.

Познатите брендови оваа сезона носат впечатливи новитети за момчиња од различна возраст. Понудата на патики што освојува на прв поглед, облека со атрактивни бои и принтови, заедно со ранците во пресрет на новата учебна година содржи сѐ што им е потребно на сите cool момчиња.
Нарачајте во нашиот online shop.

Нашата понуда за девојчиња е една од оние во кои се заљубувате на прв поглед. Убавите бои и квалитетните материјали се доволна причина да нарачате обувки, облека и додатоци од познати брендови во нашиот online shop.

BUZZIN' TOGETHER - BACK TO SCHOOL

Каде е твојата екипа? Собери ја, бидејќи овој септември We’re Buzzin Together (again).