БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ICONIC COLLECTIONS

Новата колекција на Stan Smith патики е наш eco-friendly spring favorite. Ти ги претставуваме моделите кои се направени од рециклирани материјали и со кои брендот adidas Originals влезе во нова ера на еколошка свест.

Погледни ги сите Stan Smith патики достапни на нашиот online shop.