Sačuvano u omiljne
Патики M1530LP
8.533,00 MKD
заштеда 30%
12.190,00 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FV2806
adidas SUPERSTAR се машки патики за секој ден што можете да ги понесете со вас во секој...
Машки патики
4.950,00 MKD
заштеда 20%
6.188,00 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики CD0490-102
5.634,00 MKD
заштеда 40%
9.390,00 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики 372884-01
4.414,00 MKD
заштеда 35%
6.790,00 MKD
големина
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
45.5
46
46.5
47
47.5
48
Sačuvano u omiljne
Маица FM2253
adidas F MSG LG TEE е маица со кратки ракави за мажи. Моделот е многу удобен и лесен.
1.690,00 MKD
заштеда 15%
1.988,01 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Топ 112767-BS538
1.134,00 MKD
заштеда 40%
1.889,99 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS

Buzz Blog

string(0) ""
string(0) ""