БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ПОДАРОК ВАУЧЕР
NEW COLLECTION
BUZZ IN TOGETHER
Sport&Bonus

LATEST ON BUZZ CREW

01.
Sep
2021
Blogger Pick
27.
Aug
2021
News
Ви ја претставуваме иконата Classic Leather, дизајн кој заедно го креираа Reebok и Buzz и остави уникатен белег во историјата на sneaker културата во регионот.
25.
Aug
2021
Blogger Pick
Да бидеме искрени... Оваа патика e за девојки кои знаат што сакаат и како да го добијат тоа што го сакаат. Патиката е класична, но во исто време и предизвикувачка, но и симпатична.
20.
Aug
2021
News
Време е за нов почеток, нов, повторно различен...
28.
Jul
2021
Blogger Pick
21.
Jul
2021
Blogger Pick
23.
Jun
2021
Blogger Pick
Здраво, екипо!   Многу ми е мило што повторно се дружам со вас во порелаксирано, летно расположение. Овој пат, како за одличен почеток на летото, ги носам патиките Nike Air Max Genome.
16.
Jun
2021
Blogger Pick
15.
Jun
2021
News
Новата колекција Buzz маички пристигна во нашите продавници. Ви ги откриваме тренди моделите кои ќе ја обележат оваа сезона.
09.
Jun
2021
Blogger Pick
Знам дека сите ќе се сложите дека јуни порано беше топол летен месец, а сега сезоната почна со студени денови, но сепак, ништо не ме спречи и излегов да ги тестирам новите Puma Mirage Mox BP.

@BUZZSNEAKERSTATION

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10