БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Sačuvano u omiljne
Патики CZ1708-100
10.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

LATEST ON BUZZ CREW

09.
Jun
2021
Blogger Pick
Знам дека сите ќе се сложите дека јуни порано беше топол летен месец, а сега сезоната почна со студени денови, но сепак, ништо не ме спречи и излегов да ги тестирам новите Puma Mirage Mox BP.
02.
Jun
2021
Blogger Pick
Здраво, екипо! Вистинско време е да ги споделам со вас моите впечатоци за новата Buzz колекција и за моите омилени парчиња со кои летниот vibe навистина почнува да се чувствува. Road trip со друштво во ретро стилот на 90-тите доведува до новите &b...
26.
May
2021
Blogger Pick
Сеуште има lockdown и ограничувањата сè уште се присутни. Временската пробноза е ужас; дожд, дожд и само дожд. Но, не е се така сиво, после долго очекуваното успешно лансирање на популарната серија 327, New Balance претставува уште еден но...
19.
May
2021
Blogger Pick
Здраво на сите, Во последно време го користам секој момент да бидам надвор и да уживам во топлите сончеви денови. Затоа сум многу возбуден што полека почнуваме да имаме повеќе можности да се среќаваме со луѓе, да излегуваме и да ги покажеме наши...
12.
May
2021
Blogger Pick
Здраво на сите, помина веќе некое време откако ви се обраќам со BUZZ блог. Се надевам дека сè уште ме паметите, но дозволете ми да го освежам сеќавањето на сите вас кои штотуку започнаа да го следат блогот BUZZ - јас сум Katja Spanka и сум ...
05.
May
2021
Blogger Pick
Здраво дечки, Антониа овде!   Овој пат ви се обраќам инспирирана, во пролетно расположение, со безвременски дизајн на уникатна силуета што ја препознавате на прв поглед.
28.
Apr
2021
Blogger Pick
Се надевам дека сите сте добро и дека и вие уживајте во пролетните денови. Покрај убавото време, уживам да ги носам и едни од моите омилени модели на патики, легендарните аdidas Superstar! Уште од нивното појавување во 70-тите години на минатиот в...
15.
Apr
2021
News
It’s Buzz 6th Birthday! И оваа година го прославуваме online и те повикуваме да бидеш дел од нашата роденденска активација.
15.
Apr
2021
News
Секој роденден е совршен повод да ги сумираме впечатоците, но сепак не се откажуваме од Keep on Buzzin. Ова е приказна е за нас.
14.
Apr
2021
News
adidas ја продолжува својата еколошка мисија со новата колекција на Stan Smith патики, на чиј препознатлив дизајн сега му е даден поодржлив изглед.
14.
Apr
2021
Blogger Pick
Здраво, екипо! Се надевам дека ви недостигав.  Овој пат ви се обраќам инспирирана, во шарени бои, во ретро стил, благодарение на новата колекција на PUMA која тотално ме изненади. Иако беше многу тешко да се донесе одлука, по долго разгледув...
07.
Apr
2021
Blogger Pick
Здраво луѓе, Тука сум повторно, по малку подолго време, со нова Buzz Crew приказна. Причината за тоа е повеќе од добра, бидејќи заедно со Аки (веројатно ја памтите од приказната за маиците на Buzz) имав можност да си поминам одлично на фотосесија...
26.
Mar
2021
News
Да го прославиме Денот на Air Max заедно! Сè што ви треба е 1 пар Air Max патики и 3 outfit-а што најдобро ќе ни ја раскажат вашата приказна. Бидете креативни, покажете ни како ги комбинирате Air Max патиките во вашиот стил на облекување и ...
24.
Mar
2021
News
Новите патики New Balance 237 ве привлекуваат со вашиот street style да се вратите во седумдесеттите години. Погледнете зошто тие се едни од водечките трендови за оваа пролет.

@BUZZSNEAKERSTATION

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10