TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Shkëlqe përsëri këtë verë në modelet e markave Nike, adidas, Reebok, Champion, Puma sepse për ty kemi një ofertë që është një trend absolut jo vetëm në stilin retro, por edhe në edicionet e modës urbane gjatë gjithë sezonit

THE LATEST & THE GREATEST

NIKE AIR MAX 2090
adidas NITE JOGGER
Reebok Zig Kinetica II
PUMA CRUISE RIDER SILK ROAD

A jeni gati të kompletoni koleksionin tuaj të atlete me siluetat më të kërkuara për momentin? Shikoni ofertën e modeleve Nike Air Zoom Type, adidas ZX 2K BOOST PURE, Reebok CL Legacy dhe Puma Cruise Rider Silk Road që kemi zgjedhur për ju.

Kjo verë është e karakterizuar nga veshjet urbane dhe retro. Në dyqanin tonë online do të gjeni modele nga markat Nike, adidas, Reebok, Puma, New Balance dhe të tjera, të cilat do ta rrisin stilin tuaj në një nivel edhe më të lartë.

Shikoni ofertën më tërheqëse të sezonit dhe porosisni modelet tuaja të preferuara nga koleksioni ynë veror për femra.

MORE TO EXPLORE

T-SHIRT

SKIRTS

DRESS


BUZZ CREW