Vend: ALB / al

Veshje

Për faqe
Rivendos filtrat
Gjinia
Mosha
Marka
Koleksionet
Tregoni më shumë
Çmimi
List: SUMMER STYLING
76 produkte
Sačuvano u omiljne
Bluzë GC6833
4.100 LEK
Shuma e kursyer 15%
4.800 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Bluzë BV6169-283
3.000 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.800 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë FM9906
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë FM9904
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë FM5680
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Bluzë FM5667
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Bluzë CW1202
3.700 LEK
Shuma e kursyer 14%
4.300 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë BZA201M807-01
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë BZA201M805-3B
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë BZA201M805-01
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë BZA201F814-10
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë BZA201F813-01
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë CT9939-100
3.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë CT6879-010
3.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë BV6169-666
3.000 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.800 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë CJ3105-100
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë 214343-BS538
3.100 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë FM1452
3.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë FM1451
3.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë FM3696
3.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.

string(0) ""
string(0) ""