TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Veshje

Për faqe

JORDAN

Filtriraj
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
te-rritur
meshkuj
List: JORDAN
23 produkte
Sačuvano u omiljne
Bluzë CZ8303-100
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë CK9590-010
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DC9354-010
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë CZ8303-010
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë CZ5185-010
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DB1553-010
array(0) {
}
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DD3324-010
array(0) {
}
4.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë CK9779-010
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë CJ0921-011
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë CJ0921-687
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.600 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CK9668-010
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DD3319-010
array(0) {
}
9.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CZ0815-010
array(0) {
}
9.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
12.000 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CV9954-010
array(0) {
}
8.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
12.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
8.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.000 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
9.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.