TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Veshje

Për faqe

Veshje

Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
46 produkte
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN7479
array(0) {
}
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Masa
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN4127
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
3.300 LEK
Masa
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN4126
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
3.300 LEK
Masa
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Bluzë DD3787-805
array(0) {
}
2.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
3.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DC7632-100
array(0) {
}
2.500 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DC7347-051
array(0) {
}
2.500 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë 95A380-023
array(0) {
}
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë 85A374-001
array(0) {
}
1.800 LEK
Shuma e kursyer 18%
2.200 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Bluzë DV2905
array(0) {
}
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Masa
128
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Bluzë 952423-023
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë ED7795
array(0) {
}
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Masa
128
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Bluzë DV2904
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
128
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.100 LEK
Masa
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.100 LEK
Masa
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
3.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza 95A717-E4F
array(0) {
}
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza 85A712-B5K
array(0) {
}
5.900 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Bluza 95A712-B5K
array(0) {
}
6.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DC9763-010
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 41%
6.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DC3946-010
array(0) {
}
6.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CU9223-010
array(0) {
}
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Masa
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Masa
140
152
164
176
Pročitajte

Ju do të bini dakord që garderoba me cilësi, trendi dhe urbane nuk është gjithmonë e lehtë për t’u gjetur, sidomos kur bëhet fjalë për variante “street style”. Duhet të jetë shumë e bukur që t’ju lë juve dhe të tjerëve pa frymë kudo që e merrni atë, por gjithashtu të jeni totalisht origjinalë, që t’ju dallojë nga turma. Garderoba e meshkujve dhe garderoba e femrave që korrespondojnë totalisht ne përshkrimin e dhënë më sipër është pjesë e ofertë së Dyqanit Online Buzz.  

Hoodi-et që edhe influencerat më të famshëm të botës nuk do t’i qëndronin indiferentë, bluza që janë goditëse, cilësi shumë e mire dhe ju bëjnë të ndiheni shumë mire në lëkurën tuaj dhe tuta të shkurtra që janë  cilësi e shijes dhe cilësisë së mire si pjesë e produkteve të Buzz, janë definitivisht një ndër veshjet që ju mund t’i vishni nga sezoni në sezon. Krijoni kombinimin perfekt të veshjeve nën firmën e Nike, Adidas ose Buzz dhe ju do të dukeni me një stil të paharrueshëm. 

Mos humbisni mundësinë të shikoni atletet që janë përfaqësimi i vërtetë i kulturës së atleteve! Modelet adidas Stan Smith do i japin një pamje ndryshe secilit nga kombinimeve tuaja “street style”, pavarësisht nëse ju keni si qëllim një variant për biznes, një stil sportive me një doze elegance ose e një varianti të përditshëm me një bluzë të veçantë. Dhe atletet Nike Air Max janë shumë efektive. Ato janë të lehta për t’u kombinuar dhe i gjeni në ngjyra të ndryshme, kështu që ato do ju ndihmojnë të vendosni një rregull të ri për modën duke i kombinuar me veshje të tjera. 

Erdhi koha për shpirtin e vërtetë të atleteve të hy në poret tuaja të përditshme dhe të gjejë një garderobë “must have” dhe atlete në Dyqanin Online Buzz që do shënojnë jo vetëm një, por çdo sezon që ju vendosni t’i merrni ato.