TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Streçe

Për faqe

Streçe

Pročitajte

Streçet, nga një veshje që vishej më së shumti në shtëpi ose në palestër, dalëngadalë por me siguri sunduan rrugët e metropoleve botërore dhe u bënë një „must have“ në garderobën e çdo femre me stil. Dhe qëllimi i tyre ka ndryshuar plotësisht. Ato tani janë veshur në mënyrë të barabartë në variante lifestyle, teksa në kombinim me atlete dhe aksesorë ato janë bërë të pazëvëndësueshme në kombinimet „street style“ e atyre që vendosin trende. 

Streçet me printim, por gjithashtu më shumë variante klasike të brand-eve Nike dhe adidas janë një pjesë e pandashme e produkteve stil të Dyqanit Online Buzz. Këto janë disi modele jo tipike të krijuara për femrat që duken gjithmonë të bukura dhe i pëlqen të bien në sy. Kombinojini me Bluza, dhe në sezonet e ftohta me xhaketa, teksa kapelet dhe çantat e shpinës janë detaje që nuk duhet t'i përjashtoni.

Edhe pse veshja e streçeve me taka u bë një trend mbizotërues, ne do ju sugjeronim definitivisht atlete. Por jo atlete të zakonshme! Modelet Nike Air Max dhe Air Force, adidas Originals Superstar dhe Stan Smith, New Balance dhe Reebok – të gjithë këto atlete janë zgjedhja e duhur t'ju ndihmojë të dukeni bukur dhe të ndiheni mirë në lëkurën tuaj. Po, streçet janë kthyer në një alternativë trendi i xhinseve, kështu që ndihuni të lirë t'i vishni sa herë ju 'lodheni' nga variantet standarte.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
te-rritur
femra
unisex
13 produkte
Sačuvano u omiljne
Streçe H20249
array(0) {
}
5.100 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Streçe H09426
array(0) {
}
4.400 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Streçe H06625
array(0) {
}
4.400 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Streçe CZ8528-010
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe CZ8622-010
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe GN3117
array(0) {
}
3.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.800 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Streçe GN2923
array(0) {
}
3.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.400 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Streçe 112858-KK001
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe GN8076
array(0) {
}
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Streçe GN4504
array(0) {
}
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Streçe CZ8530-010
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe CJ2297-011
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Streçe FM3287
array(0) {
}
3.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.300 LEK
Masa
34
36
38
40
Pročitajte

Streçet, nga një veshje që vishej më së shumti në shtëpi ose në palestër, dalëngadalë por me siguri sunduan rrugët e metropoleve botërore dhe u bënë një „must have“ në garderobën e çdo femre me stil. Dhe qëllimi i tyre ka ndryshuar plotësisht. Ato tani janë veshur në mënyrë të barabartë në variante lifestyle, teksa në kombinim me atlete dhe aksesorë ato janë bërë të pazëvëndësueshme në kombinimet „street style“ e atyre që vendosin trende. 

Streçet me printim, por gjithashtu më shumë variante klasike të brand-eve Nike dhe adidas janë një pjesë e pandashme e produkteve stil të Dyqanit Online Buzz. Këto janë disi modele jo tipike të krijuara për femrat që duken gjithmonë të bukura dhe i pëlqen të bien në sy. Kombinojini me Bluza, dhe në sezonet e ftohta me xhaketa, teksa kapelet dhe çantat e shpinës janë detaje që nuk duhet t'i përjashtoni.

Edhe pse veshja e streçeve me taka u bë një trend mbizotërues, ne do ju sugjeronim definitivisht atlete. Por jo atlete të zakonshme! Modelet Nike Air Max dhe Air Force, adidas Originals Superstar dhe Stan Smith, New Balance dhe Reebok – të gjithë këto atlete janë zgjedhja e duhur t'ju ndihmojë të dukeni bukur dhe të ndiheni mirë në lëkurën tuaj. Po, streçet janë kthyer në një alternativë trendi i xhinseve, kështu që ndihuni të lirë t'i vishni sa herë ju 'lodheni' nga variantet standarte.