TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Shapka

Për faqe

Shapka

Pročitajte

Ne mund të themi që shapkat nuk kanë qenë më popullore se këto sezonet e fundit. Koleksionet e dizanjerave që theksuan të gjithë koleksionin e atleteve pa dyshim kontribuan për këtë. Shapkat janë bërë falë tyre detaji që shënuan variantet e stilit të rrugës të shumë influecuesve të trendeve.

Kur bëhet fjalë për shapkat për femra, Dyqani Online Buzz ofron shumëllojshmëri nga të gjithë brand-et, ndërsa shapkat e meshkujve mund ti gjeni në variante basketbolli nën firmën e Nike.

Gjithsesi, jo vetëm shapkat nga Buzz janë ato që ju nuk do doni t’i hiqni. E njëjta gjë vlen edhe për atletet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat përbëjnë pjesën e domosdoshme të kulturës së atleteve dhe modelet që janë çdo sezon në listën e miliona njerëzve nëpër botë. Bëjini tuajat në Dyqanin Online Buzz nëse nuk jeni bërë akoma pjesë e grupit stil dhe urban të Buzz.

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
te-rritur
femra
unisex
8 produkte
Sačuvano u omiljne
Shapka 1010901-29Y
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Masa
5.5
6
7
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Shapka CN9677-006
3.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.600 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka FY3670
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Shapka CN9677-003
Ženske papuče
3.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.600 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka CN9676-005
3.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.000 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 1010901-1FG
2.700 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.900 LEK
Masa
5.5
6
7
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Shapka 280648
Moške modne superge
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
10
11
12
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 280647
Moške modne superge
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
10
11
12
4
5
6
7
8
9
Pročitajte

Ne mund të themi që shapkat nuk kanë qenë më popullore se këto sezonet e fundit. Koleksionet e dizanjerave që theksuan të gjithë koleksionin e atleteve pa dyshim kontribuan për këtë. Shapkat janë bërë falë tyre detaji që shënuan variantet e stilit të rrugës të shumë influecuesve të trendeve.

Kur bëhet fjalë për shapkat për femra, Dyqani Online Buzz ofron shumëllojshmëri nga të gjithë brand-et, ndërsa shapkat e meshkujve mund ti gjeni në variante basketbolli nën firmën e Nike.

Gjithsesi, jo vetëm shapkat nga Buzz janë ato që ju nuk do doni t’i hiqni. E njëjta gjë vlen edhe për atletet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat përbëjnë pjesën e domosdoshme të kulturës së atleteve dhe modelet që janë çdo sezon në listën e miliona njerëzve nëpër botë. Bëjini tuajat në Dyqanin Online Buzz nëse nuk jeni bërë akoma pjesë e grupit stil dhe urban të Buzz.