TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

NIKE Shapka Victori One Women’s Shower Slide
NIKE Shapka Victori One Women’s Shower Slide
NIKE Shapka Victori One Women’s Shower Slide
NIKE Shapka Victori One Women’s Shower Slide
NIKE Shapka Victori One Women’s Shower Slide
NIKE Shapka Victori One Women’s Shower Slide
NIKE Shapka Victori One Women’s Shower Slide
NIKE Shapka Victori One Women’s Shower Slide
NIKE

NIKE Shapka Victori One Women’s Shower Slide

Kodi i artikullit: CN9677-003
4.600 LEK
4.600 LEK
3.700 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
  • 35.5
  • 36.5
  • 38
  • 39
  • 40.5
0+ komada na lageru
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Nike Victory One Women's Shower Slide janë shapka për femra të stiluara në mënyrë të përsosur dhe të rehatshme që do t’i adhuroni në çdo sezon.

Pavarësisht nëse jeni në plazh ose në një pishinë, këto shapka kanë aftësinë të thahen shpejt, duke i bërë ato ideale për të gjitha aktivitetet në ujë.

Ndërtimi i gjerë i pjesës së sipërme dhe logoja Nike me teksturë përshtatet lehtësisht me formën e këmbës suaj.

Specifikim:

• Nike dhe Swoosh

• Ngjyra: e zezë / gold

• Kodi i artikullit: CN9677-003

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Mosha Të rritur
Marka NIKE
Gjinia Femra
Ndarje themelore Këpucë

Lini një koment

Trenutno nema komentara
Ndihmë

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Bluzë DH4255-113
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.000 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.800 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.400 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë BV6169-632
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.000 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.800 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DH4255-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.000 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.800 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë CZ8614-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë BV6169-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.000 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Shapka 1011200-25Y
3.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.900 LEK
Masa
10
10.5
11.5
12
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 1011200-1FG
3.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.900 LEK
Masa
10
10.5
11.5
12
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 1010930-29Y
3.100 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.900 LEK
Masa
10
10.5
11.5
12
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka CN9677-006
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka FY3670
5.800 LEK
Shuma e kursyer 21%
7.300 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Shapka CN9676-005
4.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.000 LEK
Masa
5
6
7
8
9