Vend: ALB / al

Shapka

Për faqe
Rivendos filtrat
Gjinia
Mosha
Marka
Koleksionet
Çmimi
35 produkte
Sačuvano u omiljne
Shapka 618919-035
3.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.400 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka CI8799-003
5.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.400 LEK
Masa
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka FU8299
3.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.300 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka FU8298
3.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.300 LEK
Masa
10
11
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka FU8297
3.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.300 LEK
Masa
10
11
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka FU8296
3.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.300 LEK
Masa
10
11
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka EG5005
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Shapka 881572-110
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka AV0718-002
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
10
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 343880-106
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 618919-023
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka CG6538
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Masa
3
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Shapka CG6468
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Masa
3
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Shapka CM8494
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Masa
3
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Shapka 618919-302
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka AJ6745-002
3.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.600 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka AJ6745-601
3.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.600 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 618919-606
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 618919-025
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 618919-024
2.600 LEK
Shuma e kursyer 41%
4.400 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 343880-060
3.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka AJ6745-100
3.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.600 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka AJ6745-300
3.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.600 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 631261-202
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Pročitajte

Ne mund të themi që shapkat nuk kanë qenë më popullore se këto sezonet e fundit. Koleksionet e dizanjerave që theksuan të gjithë koleksionin e atleteve pa dyshim kontribuan për këtë. Shapkat janë bërë falë tyre detaji që shënuan variantet e stilit të rrugës të shumë influecuesve të trendeve.

Kur bëhet fjalë për shapkat për femra, Dyqani Online Buzz ofron shumëllojshmëri nga të gjithë brand-et, ndërsa shapkat e meshkujve mund ti gjeni në variante basketbolli nën firmën e Nike.

Gjithsesi, jo vetëm shapkat nga Buzz janë ato që ju nuk do doni t’i hiqni. E njëjta gjë vlen edhe për atletet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma, të cilat përbëjnë pjesën e domosdoshme të kulturës së atleteve dhe modelet që janë çdo sezon në listën e miliona njerëzve nëpër botë. Bëjini tuajat në Dyqanin Online Buzz nëse nuk jeni bërë akoma pjesë e grupit stil dhe urban të Buzz.

string(0) ""
string(0) ""