TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Produkte
Për faqe

FRESH KICKS

FRESH KICKS

Atletet tuaja të preferuara tani mund ti gjeni në Buzz Sneakers Station! Ne ju prezantojmë modelet më të fundit të markave më të njohura me dizanj dhe ngjyra unike që do të pëlqeni të vishni gjatë pranverës dhe verës.
 

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Koleksionet
Çmimi
List: FRESH KICKS
217 produkte

FRESH KICKS

Atletet tuaja të preferuara tani mund ti gjeni në Buzz Sneakers Station! Ne ju prezantojmë modelet më të fundit të markave më të njohura me dizanj dhe ngjyra unike që do të pëlqeni të vishni gjatë pranverës dhe verës.
 

Sačuvano u omiljne
Atlete 943345-107
array(0) {
}
17.900 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DB2477-020
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FY2152
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete DM3193-100
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DA7995-100
array(0) {
}
14.500 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete G58184
array(0) {
}
14.500 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete FY5928
array(0) {
}
24.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
29.000 LEK
Masa
7
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Atlete CJ4066-102
array(0) {
}
14.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.000 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DH2926-111
array(0) {
}
5.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.900 LEK
Masa
10C
6C
7C
8C
9C
Sačuvano u omiljne
Atlete BQ6806-106
Moške modne superge
array(0) {
}
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 833875-100
array(0) {
}
10.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.900 LEK
Masa
4Y
5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete FY2150
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete FX6510
Moške modne superge
array(0) {
}
11.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.000 LEK
Masa
10
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete DM3080-100
array(0) {
}
20.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
22.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0851-005
array(0) {
}
11.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.200 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ5154-100
array(0) {
}
12.700 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DA7995-001
array(0) {
}
14.500 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DA1647-101
array(0) {
}
13.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.500 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ5631-102
array(0) {
}
11.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ1708-100
array(0) {
}
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ1645-101
array(0) {
}
22.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
25.400 LEK
Masa
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ0337-001
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ0326-100
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CV2220-003
array(0) {
}
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
10
10.5
7.5
8
8.5
9
9.5