TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Pjesa e poshtme e kostumit

Për faqe

Pjesa e poshtme e kostumit

Pročitajte

Kurdo që dëshironi të dukeni “urban”, trendi ose mospërfillës, merrni pjesën e poshtme të një kostumi nga modelet që gjeni në Buzz. Pjesa e poshtme për meshkuj dhe pjesa e poshtme për femra është një zgjidhje e mire edhe kur je në dilemë se cilin nga variantet street style të zgjidhni. Ato mund të jenë ideale për të përzier të papërshtatshmen, por gjithashtu për variante të vërtetuara që përfshijnë atletet adidas Originals Stan Smith. Vetëm këto atlete janë baza e çdo veshjeje të mire.

Pjesa e poshtme e kostumit është zgjedhja e duhur nëse do të dukesh shik gjithë kohës, veçanërisht nëse rehatia vjen e para. Hoodie janë pjesë e produkteve të Buzz, bashkë me pantallonat dhe janë konsideruar si bazike për çdo variant të përditshëm, kështu që zgjidhi ato që të përshtaten në mënyrë perfekte me figurën tuaj. Dhe xhaketat janë shtesë për kombinimet që përfshijnë pjesën e poshtme të kostumit dhe hoodies, sepse do ta bëjë stilin tuaj më modern.

Të gjitha veshjet i gjeni në Dyqanin Online Buzz dhe sigurojini vetes veshje që mund t’i vishni në mijëra vite, teksa secili nga ato është një hit total!

Filtriraj
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
te-rritur
femra
unisex
13 produkte
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
34
36
40
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 40%
11.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
9.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
9.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
6.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
10.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
10.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
13.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
5.300 LEK
Shuma e kursyer 29%
7.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Pročitajte

Kurdo që dëshironi të dukeni “urban”, trendi ose mospërfillës, merrni pjesën e poshtme të një kostumi nga modelet që gjeni në Buzz. Pjesa e poshtme për meshkuj dhe pjesa e poshtme për femra është një zgjidhje e mire edhe kur je në dilemë se cilin nga variantet street style të zgjidhni. Ato mund të jenë ideale për të përzier të papërshtatshmen, por gjithashtu për variante të vërtetuara që përfshijnë atletet adidas Originals Stan Smith. Vetëm këto atlete janë baza e çdo veshjeje të mire.

Pjesa e poshtme e kostumit është zgjedhja e duhur nëse do të dukesh shik gjithë kohës, veçanërisht nëse rehatia vjen e para. Hoodie janë pjesë e produkteve të Buzz, bashkë me pantallonat dhe janë konsideruar si bazike për çdo variant të përditshëm, kështu që zgjidhi ato që të përshtaten në mënyrë perfekte me figurën tuaj. Dhe xhaketat janë shtesë për kombinimet që përfshijnë pjesën e poshtme të kostumit dhe hoodies, sepse do ta bëjë stilin tuaj më modern.

Të gjitha veshjet i gjeni në Dyqanin Online Buzz dhe sigurojini vetes veshje që mund t’i vishni në mijëra vite, teksa secili nga ato është një hit total!