TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Pantallona të shkurtra

Për faqe

Pantallona të shkurtra

Pročitajte

Pantallonat e shkurtra të meshkujve u bënë një pjesë e pandashme e çdo garderobe të meshkujve. Perfekte për sport, por gjithashtu për variante të mbrëmjeve në verë, pantallonat e shkurtra janë rroba që janë bërë sinonimi i një pamje të këndshme dhe urbane. Pra, pantallonat e shkurtra janë një pjesë e pandashme e çdo variant veror street style.

Pantallonat e shkurtra janë gjithashtu të preferuarat e shumë atletëve popullorë, por të gjithashtu të shumë influencerave që janë fansa të kohës së lirë. Kjo është arsyeja që është mire të gjesh modele të ndryshme në garderobën tuaj, secili  i veçantë në mënyrën e tij. Këto modele mund t’i gjeni pikërisht në Dyqanin Online Buzz.

Ajo që është më e mira, pantallonat e shkurtra bashkë me bluze mund të vishen me atlete që kanë historinë e tyre, tek të cilat këto veshje do t’i japin epilogun më të bukur të mundshëm. Merrini ato në çdo variant të mundshëm të përditshëm, duke bërë kombinimin tuaj të veshjes dhe trego historinë tënde të modës. I gjeni në Dyqanin Online Buzz dhe bëhuni virtuozë të vërtetë të modës.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
te-rritur
meshkuj
unisex
29 produkte
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.600 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
5.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
6.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
7.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
9.700 LEK
Masa
2XL
L
M
S
XL
Pročitajte

Pantallonat e shkurtra të meshkujve u bënë një pjesë e pandashme e çdo garderobe të meshkujve. Perfekte për sport, por gjithashtu për variante të mbrëmjeve në verë, pantallonat e shkurtra janë rroba që janë bërë sinonimi i një pamje të këndshme dhe urbane. Pra, pantallonat e shkurtra janë një pjesë e pandashme e çdo variant veror street style.

Pantallonat e shkurtra janë gjithashtu të preferuarat e shumë atletëve popullorë, por të gjithashtu të shumë influencerave që janë fansa të kohës së lirë. Kjo është arsyeja që është mire të gjesh modele të ndryshme në garderobën tuaj, secili  i veçantë në mënyrën e tij. Këto modele mund t’i gjeni pikërisht në Dyqanin Online Buzz.

Ajo që është më e mira, pantallonat e shkurtra bashkë me bluze mund të vishen me atlete që kanë historinë e tyre, tek të cilat këto veshje do t’i japin epilogun më të bukur të mundshëm. Merrini ato në çdo variant të mundshëm të përditshëm, duke bërë kombinimin tuaj të veshjes dhe trego historinë tënde të modës. I gjeni në Dyqanin Online Buzz dhe bëhuni virtuozë të vërtetë të modës.