TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Pajisje

Për faqe

Ready for school

Filtriraj
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
List: Ready for school
12 produkte
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.200 LEK
Shuma e kursyer 50%
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Dimensionet: 15 cm x 22 cm x 9 cm
array(0) {
}
4.400 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine 9A0381-023
array(0) {
}
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine BA5876-082
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine BA5876-451
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 49%
4.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Çantë shpine CW9258-975
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
5.300 LEK
Pročitajte

Nuk është thënë pa arsye që aksesorët e vërtetë mund të çojnë në një nivel tjetër çdo kombinim veshjesh. Kjo është arsyeja pse ato duhet të zgjidhen me kujdes, sepse çdo gabim mund të sjellë një “dalje huq”. Kjo bën përjashtim gjithsesi në aksesorët nga Dyqani Online Buzz sepse nuk ka dështim me to. Ato janë zgjedhur që çdo klient të gjejë aksesorët që i përshtaten atyre, aksesorët e meshkujve, detajet e modës së femrave, dhe aksesorët që janë të përballueshëm nga të gjithë, do të bëhen shpejt pjesë e juaja dhe nuk do t’i ndani nga vetja. Kapelet Snapback janë gjithashtu një detaj me të cilin nuk ka dështim në çdo kombinim të “street style” teksa çorapet shumëngjyrëshe janë më shumë se një aksesor interesant nëse i vishni me atletet dhe veshjet e duhura. Dhe kapelet mund të qëndrojnë në mënyrë fenomenale dhe të çojnë në tjetër nivel kombinimin tuaj të rrobave, kështu që zgjidhini me kujdes të veçantë.

Nëse ju nuk dini se cili kombinim rrobash është më i miri për t’u kombinuar me aksesorët që gjeni tek ne, hidhini një sy se si i kanë kombinuar influencers dhe blogerat tanë, Kur vjen puna tek detajet e modës, ju jeni të lejuar të jeni “fëmijët e mëdhenj” dhe të luani. Në të njëjtën kohë, mos harroni që të gjithë aksesorët nga Buzz janë të veshur me shumë vetëbesim, në variante që do të theksojnë më shumë fuqinë tënde prej stilisti.