TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Ne kemi zgjedhur për ju modelet më tërheqëse të veshjeve nga markat Nike, adidas, Champion, New Balance. Ato janë perfekte për ditët e pranverës dhe padyshim të domosdoshme në të gjitha edicionet urbane këtë pranverë.

THE LATEST & THE GREATEST

NIKE CRATER IMPACT

adidas STAN SMITH

Reebok Zig Kinetica II

PUMA RS-FAST

Nike Crater Impact, adidas Stan Smith, Reebok Zig Kinetica II dhe Puma RS-FAST janë vetëm disa nga siluetat që duhet të gjenden në koleksionin tuaj të atleteve. Ne ju paraqesim modelet më të fundit dhe më të kërkuara.
Nxitoni, të bëni porosinë tuaj para se të jetë shumë vonë 

A i keni parë të gjitha trendet e verës që mund të gjeni në ofertën tonë? Atletet, veshjet dhe aksesorët më tërheqës të markave të famshme po ju presin, të përzgjedhura për t'iu përshtatur stilit dhe shijes tuaj.

Shikoni ofertën për meshkuj dhe bëni porosinë tuaj Online.


MORE TO EXPLORE

T-SHIRT

SHORTS

FLEECE


BUZZ CREW