TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

A jeni gati ta kompletoni koleksionin tuaj me atlete, veshje dhe aksesorë? Ne kemi zgjedhur për ju atlete, bluza, pantallona të shkurtra dhe modele të tjera nga markat Nike, adidas, Reebok, New Balance, të cilat mund t’i vishni në përditshmëri apo mbrëmje, gjatë pranverës dhe verës.

Ngjyrat pastel në atlete, bluza, fustane, pantallona të shkurtra dhe pjesë të tjera të veshjeve nga markat Nike, adidas, Reebok, Puma, Fila etj do të jenë në të gjitha kombinimet tuaja të stilit casual këtë sezon. Zgjidhni variante njëngjyrëshe, por edhe modele të mbushura me stampa, sepse me siguri nuk do të gaboni. Shikoni ofertën online.

Modelet urbane dhe trend të destinuara për djem dhe vajza janë duke pushtuar rrugët këtë sezon! Modelet e njohura të atleteve dhe veshjeve për fëmijë do të kënaqin adhuruesit më të rinj të markave të famshme, por edhe më të moshuarit, të cilët i zgjedhin ato për to. Porositini online.