Vend: ALB / al

Këpucë

Për faqe
Rivendos filtrat
Gjinia
Mosha
Marka
Koleksionet
Tregoni më shumë
Çmimi
List: SUMMER STYLING
24 produkte
Sačuvano u omiljne
Shapka 618919-035
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka CI8799-003
5.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.400 LEK
Masa
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka FU8297
3.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.300 LEK
Masa
10
11
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka FU8296
3.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.300 LEK
Masa
10
11
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka EG5005
2.600 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.100 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Shapka 343880-106
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 618919-023
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka CM8494
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Masa
3
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Shapka 618919-302
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka AJ6745-601
3.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.600 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 618919-606
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 618919-025
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 618919-024
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 343880-060
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka AJ6745-300
3.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.600 LEK
Masa
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 631261-202
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
10
11
12
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 343880-100
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
10
11
12
13
14
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka AA4149-100
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka AA4149-001
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 280648
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Masa
10
11
12
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 343880-102
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
10
11
12
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 288022
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Masa
10
11
12
13
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 280647
3.400 LEK
Shuma e kursyer 31%
4.900 LEK
Masa
10
11
12
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Shapka 343880-403
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
10
11
12
13
40
41
44
45
46
7
8
9
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.

string(0) ""
string(0) ""