TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

Ready for school

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
List: Ready for school
66 produkte
Sačuvano u omiljne
Atlete CT5343-007
array(0) {
}
14.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
20.300 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Atlete 943345-107
array(0) {
}
16.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
18.000 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete BQ5776-001
array(0) {
}
12.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.000 LEK
Masa
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete AO2372-022
array(0) {
}
9.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.100 LEK
Masa
10.5C
11.5C
11C
12C
13.5C
13C
2Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CD6870-003
array(0) {
}
10.100 LEK
Shuma e kursyer 50%
20.100 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CU1060-101
array(0) {
}
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
1.5Y
11C
12.5C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.