TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

Këpucë

Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
te-rritur
meshkuj
unisex
112 produkte
Sačuvano u omiljne
Atlete DB2477-020
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DA7995-100
array(0) {
}
14.500 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FY5928
array(0) {
}
24.700 LEK
Shuma e kursyer 15%
29.000 LEK
Masa
7
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Atlete BQ6806-106
Moške modne superge
array(0) {
}
11.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
14.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FX6510
Moške modne superge
array(0) {
}
11.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.000 LEK
Masa
10
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete DA7995-001
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ5631-102
array(0) {
}
11.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ1708-100
array(0) {
}
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ0337-001
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ0326-100
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CV2220-003
array(0) {
}
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
10
10.5
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM0844-005
Moške modne superge
array(0) {
}
15.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.800 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CW2288-001
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CN8511-001
Moške modne superge
array(0) {
}
18.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.900 LEK
Masa
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete FX5093
Moške modne superge
array(0) {
}
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
10
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete 1011265-23E
Moške modne superge
array(0) {
}
9.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.900 LEK
Masa
10
10.5
11.5
7.5
8
9
Sačuvano u omiljne
Atlete 852542-105
array(0) {
}
19.500 LEK
Masa
10
7.5
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FY5829
Moške modne superge
array(0) {
}
9.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.100 LEK
Masa
10
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete FX6834
Moške modne superge
array(0) {
}
13.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.900 LEK
Masa
10
10-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete CW2289-111
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CK6636-100
Moške modne superge
array(0) {
}
14.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
18.000 LEK
Masa
10
10.5
11
12
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ5631-012
Moške modne superge
array(0) {
}
11.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CK9183-007
Moške modne superge
array(0) {
}
18.300 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.900 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete S29249
Moške modne superge
array(0) {
}
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
10
7
7-
8
8-
9
9-
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.