TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Këpucë

Për faqe

Këpucë

Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.

Filtriraj
Kategoritë
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
te-rritur
femra
unisex
103 produkte
Sačuvano u omiljne
Atlete DH5719-100
array(0) {
}
20.900 LEK
Masa
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DJ3893-600
array(0) {
}
25.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete G58184
array(0) {
}
14.500 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete DD8959-001
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete BQ6472-011
array(0) {
}
18.000 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete DM3080-100
array(0) {
}
20.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
22.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete DA1647-101
array(0) {
}
13.200 LEK
Shuma e kursyer 20%
16.500 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ1645-101
array(0) {
}
22.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
25.400 LEK
Masa
6
6.5
7
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CU8591-104
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CI7523-104
array(0) {
}
15.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CI7523-301
array(0) {
}
15.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
19.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FX6911
array(0) {
}
13.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.900 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete FX9406
array(0) {
}
12.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.400 LEK
Masa
6
6.5
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 1011236-80R
array(0) {
}
11.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
15.900 LEK
Masa
5.5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Atlete 1010302-12V
array(0) {
}
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
5.5
6
7
8
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CZ1151-800
array(0) {
}
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CV8727-100
array(0) {
}
17.900 LEK
Shuma e kursyer 20%
22.400 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 315115-160
array(0) {
}
14.900 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete H05055
array(0) {
}
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete G55514
array(0) {
}
14.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
20.300 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete FY6499
array(0) {
}
12.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.400 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete FX9349
array(0) {
}
12.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.400 LEK
Masa
10
10.5
11.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Atlete FX6041
array(0) {
}
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete FX5962
array(0) {
}
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.