Vend: ALB / al

Këpucë

Për faqe
Rivendos filtrat
Gjinia
Tregoni më shumë
Mosha
Marka
Tregoni më shumë
Koleksionet
Tregoni më shumë
Çmimi
430 produkte
Sačuvano u omiljne
Atlete FV1322
13.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.800 LEK
Masa
10
10-
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Atlete CU5311-001
9.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.200 LEK
Masa
5.5
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CK6611-600
14.800 LEK
Shuma e kursyer 30%
21.100 LEK
Masa
10
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CK6811-001
13.900 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.900 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete FV3693
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
6K
7-K
7K
8-K
9K
Sačuvano u omiljne
Atlete FU9956
9.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.000 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete EE7726
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.100 LEK
Masa
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete CU1060-101
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
1.5Y
11C
12.5C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CU1060-006
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
1.5Y
11C
12.5C
12C
13C
1Y
2.5Y
3Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CI3831-002
13.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
19.400 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CD6123-100
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete BV1021-301
9.700 LEK
Shuma e kursyer 40%
16.100 LEK
Masa
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete AT5303-100
9.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
19.000 LEK
Masa
10
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete 311046-003
16.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
23.400 LEK
Masa
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete EE7727
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.100 LEK
Masa
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Atlete CK2504-017
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete CJ4066-401
12.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.000 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete 371870-05
11.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.000 LEK
Masa
41
42
43
44
Sačuvano u omiljne
Atlete CJ4066-800
12.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.000 LEK
Masa
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Atlete DC1938-001
15.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
22.400 LEK
Masa
10
10.5
11
11.5
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CT4681-001
6.000 LEK
Shuma e kursyer 29%
8.500 LEK
Masa
1.5Y
11C
12.5C
12C
13C
1Y
3Y
Pročitajte

Nëse ju nuk mund të imagjinoni një ditë pa Instagram, dhe pa ndjekur rregullisht blogjet dhe portalet më të famshme në botë, deri tani keni vënë re që çdo sekondë, shumica e postimeve i referohen kombinimeve “street style” të sjellë nga influencerat më të njohur, blogerët e modës dhe blogerët, dhe gjithashtu artistë që janë pjesë e kulturës hip hop dhe pop. Stili I tyre, kur ne flasim për variante për përditë por ndonjëherë dhe për mbrëmje janë plotësuar gjithmonë nga atlete urbane dhe stil. Këto pa dyshim përfshijnë atletet më popullore të meshkujve dhe femrave, si modelet adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,

Nëse kultura e atleteve është bërë guida juaj teksa zgjedh kombinimet e veshjeve street style, Dyqani Online Buzz është vëndi i duhur për ju! Në të ju mund të gjeni atletet e një cilësie të lartë për përditshmëri  nga brand-et që kanë fituar zemrën e yjeve të famshëm botërorë. Origjinale dhe të veçanta, të krijuara për variante për përditshmëri ose me pak më shumë elegance, atletet që janë pjesë e dyqanit online Buzz do të bëhen shumë shpejt një element “must-have” të çdo stilimi tuaj.

 

Atletet për djem dhe atletet për vajza, të cilat janë pjesë e ofertës së Buzz, janë krijuar për fëmijvt ku prindërit kujdesen për çdo detaj nga dita e pare, veçanërisht për atletet që fëmijët veshin. Do të duken më bukur dhe të ëmbël se më pare, dhe ju do të jeni i sigurt që bëtë zgjedhjen e duhur.

Bëhu një virtuoz i vërtetë i origjinalitetit tek atletet që do kontribuojnë në stilin tuaj autentik, të cilin ju mund ta blini sot tek dyqani online Buzz.

string(0) ""
string(0) ""