TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

adidas Fustane DRESS
adidas Fustane DRESS
adidas Fustane DRESS
adidas Fustane DRESS
adidas Fustane DRESS
adidas Fustane DRESS
adidas Fustane DRESS
adidas Fustane DRESS
adidas Fustane DRESS
adidas Fustane DRESS
adidas

adidas Fustane DRESS

Kodi i artikullit: GN3361
5.800 LEK
5.800 LEK
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
  • XS
  • S
  • M
  • L
    L
0+ komada na lageru
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruaj

Fustani për femra adidas HER Studio London u bë në bashkëpunim me HER Studio London.

Që kur u krijua ky fustan, pambuku i butë u zbukuruar me një model lulesh të frymëzuar nga baroku në të gjithë sipërfaqen, gjë që i jep asaj një notë të freskët dhe femërore.

Mund ta vishni në çdo kohë të ditës, është perfekt si për drekë ashtu edhe për mbrëmjen vonë.

Prerja ju jep një ndjenjë komoditeti, ndërsa mungesa e butonave dhe një zinxhiri zvogëlon siluetën sportive.

Produktet e pambukut adidas mbështesin rritjen e qëndrueshme të pambukut.

Kjo është pjesë e angazhimit të adidas për zvogëlimin e mbetjeve plastike.

Specifikim:

• Fustan për femra

• Jakë e rrumbullakët

• Materiali: 100% pambuk

• Ngjyra: shumëngjyrësh / e bardhë

• Kodi i artikullit: GN3361

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Fustane
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Ndarje themelore Veshje

Lini një koment

Trenutno nema komentara
Ndihmë

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
Atlete FU9956
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.500 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.000 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete FX5962
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete FY5131
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.000 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete FY6499
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
17.400 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete H05055
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.500 LEK
Masa
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Atlete FX7049
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
14.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
20.300 LEK
Masa
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Fustane H38732
5.800 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Fustane CZ9406-006
6.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Fustane GN2879
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Fustane CZ9406-100
6.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Fustane CZ9406-010
6.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.500 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Fustane CZ9247-805
6.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.200 LEK
Masa
L
M
S
XS