TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Fund

Për faqe

Fund

Pročitajte

Ju duhet ta pranoni që nuk është e vështirë për të rënë në dashuri me shikim të pare, veçanërisht me veshje! Ky ishte rasti me ne kur pamë këtë fund të bukur të krijuar në bashkëpunim me brand-et Adidas dhe The FARM. E gjeni në version të bardhë dhe të zi, me polka dots shumë interesante, një prerje që i shkon çdo figure, ky fund është bërë subjekt i dëshirave tona dhe “i preferuari” ynë në edicionin e “street style’.

Nëse keni nevojë për inspirim shtesë, mos humbisni mundësinë të shikoni produktet që janë në Dyqanin Online Buzz.

Bashkë më veshjet që janë pjesë e këtij koleksioni, mos hezitoni të merrni atletet ose bluzat që mund të gjenden tek produktet e Buzz, teksa variantet tuaja të preferuara të kombinimeve të veshjeve të përditshme do të bëhen fustanet dhe hoodie-t që janë gjithashtu pjesë e këtij koleksioni. Porositini ato sot dhe ti do të vihesh re kudo që shfaqesh!

Filtriraj
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
te-rritur
femra
unisex
3 produkte
Sačuvano u omiljne
Fund CZ9343-630
3.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Fund CZ9343-010
3.000 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Fund CZ8907-010
3.500 LEK
Shuma e kursyer 49%
6.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Pročitajte

Ju duhet ta pranoni që nuk është e vështirë për të rënë në dashuri me shikim të pare, veçanërisht me veshje! Ky ishte rasti me ne kur pamë këtë fund të bukur të krijuar në bashkëpunim me brand-et Adidas dhe The FARM. E gjeni në version të bardhë dhe të zi, me polka dots shumë interesante, një prerje që i shkon çdo figure, ky fund është bërë subjekt i dëshirave tona dhe “i preferuari” ynë në edicionin e “street style’.

Nëse keni nevojë për inspirim shtesë, mos humbisni mundësinë të shikoni produktet që janë në Dyqanin Online Buzz.

Bashkë më veshjet që janë pjesë e këtij koleksioni, mos hezitoni të merrni atletet ose bluzat që mund të gjenden tek produktet e Buzz, teksa variantet tuaja të preferuara të kombinimeve të veshjeve të përditshme do të bëhen fustanet dhe hoodie-t që janë gjithashtu pjesë e këtij koleksioni. Porositini ato sot dhe ti do të vihesh re kudo që shfaqesh!