Vend: ALB / al

Çantë shpine

Për faqe
Rivendos filtrat
Gjinia
Mosha
Marka
Koleksionet
Tregoni më shumë
Çmimi
19 produkte
Sačuvano u omiljne
4.100 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.800 LEK
Sačuvano u omiljne
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Sačuvano u omiljne
3.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.300 LEK
Sačuvano u omiljne
3.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.300 LEK
Pročitajte

Çantat e shpinës janë një detaj që definitivisht markuan vitet 90. Edhe pse, në të njëjtën kohë, ato përdoreshin për prakticitetin e tyre, si një detaj që bie në sy mbizotëruan përsëri në rrugët e metropoloeve botërore. Ato janë veshur nga influencer të famshëm, teksa prakticitetit të tyre nuk mund t’i rezistojë askush, as  ato që nuk ishin fansa të kvtij aksesori deri vonë.

Çantat e shpinës së meshkujve dhe çantat e shpinës së femrave që janë pjesë e Dyqanit Online Buzz do të bëhen së shpejti detaji juaj i preferuar. Secili në dizanje të ndryshme, në gjendje në ngjyra të ndryshme, këto çanta shpine mund të përdoren në shkollë, por gjithashtu në të gjithë aktivitetet e tjera të përditshme, dhe janë ideale për t’i përdorur me kapelet, bluzet tuaja të preferuara, dhe pse jo me pantallonat nga produktet tona. Po kjo nuk është e gjitha.

Mos humbisni mundësinë se cilat kapele dhe atlete mund të gjendjen në Dyqanin Online Buzz. Po pyesni veten pse? Sepse ato janë shumë të veçanta, unike dhe aq trendi sa do të binit në dashuri me shikim të pare. adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, NMD, Nike Air Max, Air Force dhe Air Jordan, New Balance, Reebok dhe Puma,janë disa nga modelet sipas të cilave dashuria do të lind tek ju dhe që do të zgjasë për gjithë jetën. 

string(0) ""
string(0) ""