TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Give your feet a break! Shikoni ofertën e Nike, adidas, FILA, Puma dhe markave të tjera të shapkave, të cilat nuk do të dëshironi t'i hiqni këtë verë.

Bëni porosinë tuaj Online.

A i keni parë të gjitha trendet e verës që mund të gjeni në ofertën tonë? Atletet, veshjet dhe aksesorët më tërheqës të markave të famshme po ju presin, të përzgjedhura për t'iu përshtatur stilit dhe shijes tuaj.

Shikoni ofertën për meshkuj dhe bëni porosinë tuaj Online.

Kjo verë është e karakterizuar nga veshjet urbane dhe retro. Në dyqanin tonë online do të gjeni modele nga markat Nike, adidas, Reebok, Puma, New Balance dhe të tjera, të cilat do ta rrisin stilin tuaj në një nivel edhe më të lartë.

Shikoni ofertën më tërheqëse të sezonit dhe porosisni modelet tuaja të preferuara nga koleksioni ynë veror për femra.

A ju pëlqen t’i kombinoni atletet që vishni me fëmijët tuaj? Apo nuk mund t’i rezistoni veshjeve dhe aksesorëve të krijuar për më të rinjtë?

Shikoni ofertën e modeleve për djem dhe vajza në dyqanin tonë online dhe bëni porosinë tuaj Online.  

MARKA

NIKE

adidas

PUMA

Reebok