TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Bluzë

Për faqe

Bluzë

Pročitajte

Bluzat janë padyshim të preferuarat tona, pavarësisht sezonit! Ato janë ideale për poshtë gjatë dimrit, por gjithashtu për ditët e nxehta të verës dhe ditët e ndryshme të pranverës dhe vjeshtës. Ato mund të vishen në variante të ndryshme street style, pavarësisht motit, nëse je një adhurues sportesh, stilit urban apo më elegant, teksa bluzat janë veçanërisht më të njohura tek ato që vendosnin trende, me modele të printuara.

Për të qenë të stiluar në mënyrë perfekte nga koka tek këmbët, dhe në të njëjtën kohë për t’u dukur urbane, të këndshëm dhe autentikë , sigurohuni që t’i hidhni një sy bluzeve, por gjithashtu atleteve, streçeve, dhe pjesës së poshtme të kostumeve. Të vendosura në mënyrën e duhur, këto element mund të shtyjnë kufinjtë e veshjes tuaj dhe të sjellin një energji të re në stilin tuaj të përditshëm.

Në momentet që ju mungon inspirimi, dhe po dilni ose shkoni për ecje, dhe ju vini re që po zgjidhni të njëjtat veshje përditë, vendosni aksesorë që do “rifreskojnë”stilin tuaj të përditshëm. Bashkë me detajet që mund të transformojnë secilin nga kombinimet tuaja të veshjeve bien në sy kapelet “snapback”, çorapet që dallojnë kudo, dhe ky grup pa dyshim përfshin çantat – ato që shënuan modën e viteve 90 dhe që u kthyen në shumë stil për skenën e botës “street style”. Sillini ato në mënyrën që ju nuk e keni bërë më parë dhe shtojini bukuri stilit tuaj.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
te-rritur
meshkuj
unisex
72 produkte
Sačuvano u omiljne
Bluzë DB3193-812
array(0) {
}
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë H13440
array(0) {
}
4.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë H13502
array(0) {
}
4.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë H13500
array(0) {
}
4.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë H06639
array(0) {
}
4.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë GQ8921
array(0) {
}
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë GQ8920
array(0) {
}
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë CZ8303-100
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë CZ7825-100
array(0) {
}
4.200 LEK
Shuma e kursyer 21%
5.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë AR5004-307
array(0) {
}
3.000 LEK
Shuma e kursyer 21%
3.800 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë CK9590-010
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DD1334-010
array(0) {
}
3.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DD1268-800
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DD1268-307
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DD1268-100
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DB6510-100
array(0) {
}
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DD1256-010
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DD1256-006
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DC9354-010
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë CZ8303-010
array(0) {
}
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë CZ5185-010
array(0) {
}
4.100 LEK
Shuma e kursyer 31%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DD1256-100
array(0) {
}
3.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
4.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DB1553-010
array(0) {
}
4.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN3546
array(0) {
}
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Bluzat janë padyshim të preferuarat tona, pavarësisht sezonit! Ato janë ideale për poshtë gjatë dimrit, por gjithashtu për ditët e nxehta të verës dhe ditët e ndryshme të pranverës dhe vjeshtës. Ato mund të vishen në variante të ndryshme street style, pavarësisht motit, nëse je një adhurues sportesh, stilit urban apo më elegant, teksa bluzat janë veçanërisht më të njohura tek ato që vendosnin trende, me modele të printuara.

Për të qenë të stiluar në mënyrë perfekte nga koka tek këmbët, dhe në të njëjtën kohë për t’u dukur urbane, të këndshëm dhe autentikë , sigurohuni që t’i hidhni një sy bluzeve, por gjithashtu atleteve, streçeve, dhe pjesës së poshtme të kostumeve. Të vendosura në mënyrën e duhur, këto element mund të shtyjnë kufinjtë e veshjes tuaj dhe të sjellin një energji të re në stilin tuaj të përditshëm.

Në momentet që ju mungon inspirimi, dhe po dilni ose shkoni për ecje, dhe ju vini re që po zgjidhni të njëjtat veshje përditë, vendosni aksesorë që do “rifreskojnë”stilin tuaj të përditshëm. Bashkë me detajet që mund të transformojnë secilin nga kombinimet tuaja të veshjeve bien në sy kapelet “snapback”, çorapet që dallojnë kudo, dhe ky grup pa dyshim përfshin çantat – ato që shënuan modën e viteve 90 dhe që u kthyen në shumë stil për skenën e botës “street style”. Sillini ato në mënyrën që ju nuk e keni bërë më parë dhe shtojini bukuri stilit tuaj.