TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Bluzë

Për faqe

Bluzë

Pročitajte

Bluzat janë padyshim të preferuarat tona, pavarësisht sezonit! Ato janë ideale për poshtë gjatë dimrit, por gjithashtu për ditët e nxehta të verës dhe ditët e ndryshme të pranverës dhe vjeshtës. Ato mund të vishen në variante të ndryshme street style, pavarësisht motit, nëse je një adhurues sportesh, stilit urban apo më elegant, teksa bluzat janë veçanërisht më të njohura tek ato që vendosnin trende, me modele të printuara.

Për të qenë të stiluar në mënyrë perfekte nga koka tek këmbët, dhe në të njëjtën kohë për t’u dukur urbane, të këndshëm dhe autentikë , sigurohuni që t’i hidhni një sy bluzeve, por gjithashtu atleteve, streçeve, dhe pjesës së poshtme të kostumeve. Të vendosura në mënyrën e duhur, këto element mund të shtyjnë kufinjtë e veshjes tuaj dhe të sjellin një energji të re në stilin tuaj të përditshëm.

Në momentet që ju mungon inspirimi, dhe po dilni ose shkoni për ecje, dhe ju vini re që po zgjidhni të njëjtat veshje përditë, vendosni aksesorë që do “rifreskojnë”stilin tuaj të përditshëm. Bashkë me detajet që mund të transformojnë secilin nga kombinimet tuaja të veshjeve bien në sy kapelet “snapback”, çorapet që dallojnë kudo, dhe ky grup pa dyshim përfshin çantat – ato që shënuan modën e viteve 90 dhe që u kthyen në shumë stil për skenën e botës “street style”. Sillini ato në mënyrën që ju nuk e keni bërë më parë dhe shtojini bukuri stilit tuaj.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
adoleshente
femije-te-vegjel
foshnje
12 produkte
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN7479
array(0) {
}
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Masa
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN4127
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
3.300 LEK
Masa
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Bluzë GN4126
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
3.300 LEK
Masa
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Bluzë DD3787-805
array(0) {
}
2.800 LEK
Shuma e kursyer 20%
3.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë DC7632-100
array(0) {
}
2.500 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë DC7347-051
array(0) {
}
2.500 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë 95A380-023
array(0) {
}
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë 85A374-001
array(0) {
}
1.800 LEK
Shuma e kursyer 18%
2.200 LEK
Masa
4
5
6
7
Sačuvano u omiljne
Bluzë DV2905
array(0) {
}
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Masa
128
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Bluzë 952423-023
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë ED7795
array(0) {
}
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Masa
128
140
152
164
176
Sačuvano u omiljne
Bluzë DV2904
array(0) {
}
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
128
140
152
164
176
Pročitajte

Bluzat janë padyshim të preferuarat tona, pavarësisht sezonit! Ato janë ideale për poshtë gjatë dimrit, por gjithashtu për ditët e nxehta të verës dhe ditët e ndryshme të pranverës dhe vjeshtës. Ato mund të vishen në variante të ndryshme street style, pavarësisht motit, nëse je një adhurues sportesh, stilit urban apo më elegant, teksa bluzat janë veçanërisht më të njohura tek ato që vendosnin trende, me modele të printuara.

Për të qenë të stiluar në mënyrë perfekte nga koka tek këmbët, dhe në të njëjtën kohë për t’u dukur urbane, të këndshëm dhe autentikë , sigurohuni që t’i hidhni një sy bluzeve, por gjithashtu atleteve, streçeve, dhe pjesës së poshtme të kostumeve. Të vendosura në mënyrën e duhur, këto element mund të shtyjnë kufinjtë e veshjes tuaj dhe të sjellin një energji të re në stilin tuaj të përditshëm.

Në momentet që ju mungon inspirimi, dhe po dilni ose shkoni për ecje, dhe ju vini re që po zgjidhni të njëjtat veshje përditë, vendosni aksesorë që do “rifreskojnë”stilin tuaj të përditshëm. Bashkë me detajet që mund të transformojnë secilin nga kombinimet tuaja të veshjeve bien në sy kapelet “snapback”, çorapet që dallojnë kudo, dhe ky grup pa dyshim përfshin çantat – ato që shënuan modën e viteve 90 dhe që u kthyen në shumë stil për skenën e botës “street style”. Sillini ato në mënyrën që ju nuk e keni bërë më parë dhe shtojini bukuri stilit tuaj.