Vend: ALB / al

Bluzë

Për faqe
Rivendos filtrat
Gjinia
Mosha
Marka
Koleksionet
Çmimi
100 produkte
Sačuvano u omiljne
Bluzë ED7495
3.000 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.300 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Bluzë BV6169-283
2.900 LEK
Shuma e kursyer 19%
3.600 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë FM9906
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë FM9904
4.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.100 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë FM5680
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Bluzë FM5667
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Bluzë FM5641
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
140
152
164
Sačuvano u omiljne
Bluzë BZA201M807-01
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë BZA201M805-3B
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë BZA201M805-01
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë BZA201F814-10
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë BZA201F813-01
2.300 LEK
Shuma e kursyer 21%
2.900 LEK
Masa
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Bluzë CT9939-100
3.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluzë CT6879-010
3.400 LEK
Shuma e kursyer 21%
4.300 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Bluzat janë padyshim të preferuarat tona, pavarësisht sezonit! Ato janë ideale për poshtë gjatë dimrit, por gjithashtu për ditët e nxehta të verës dhe ditët e ndryshme të pranverës dhe vjeshtës. Ato mund të vishen në variante të ndryshme street style, pavarësisht motit, nëse je një adhurues sportesh, stilit urban apo më elegant, teksa bluzat janë veçanërisht më të njohura tek ato që vendosnin trende, me modele të printuara.

Për të qenë të stiluar në mënyrë perfekte nga koka tek këmbët, dhe në të njëjtën kohë për t’u dukur urbane, të këndshëm dhe autentikë , sigurohuni që t’i hidhni një sy bluzeve, por gjithashtu atleteve, streçeve, dhe pjesës së poshtme të kostumeve. Të vendosura në mënyrën e duhur, këto element mund të shtyjnë kufinjtë e veshjes tuaj dhe të sjellin një energji të re në stilin tuaj të përditshëm.

Në momentet që ju mungon inspirimi, dhe po dilni ose shkoni për ecje, dhe ju vini re që po zgjidhni të njëjtat veshje përditë, vendosni aksesorë që do “rifreskojnë”stilin tuaj të përditshëm. Bashkë me detajet që mund të transformojnë secilin nga kombinimet tuaja të veshjeve bien në sy kapelet “snapback”, çorapet që dallojnë kudo, dhe ky grup pa dyshim përfshin çantat – ato që shënuan modën e viteve 90 dhe që u kthyen në shumë stil për skenën e botës “street style”. Sillini ato në mënyrën që ju nuk e keni bërë më parë dhe shtojini bukuri stilit tuaj.

string(0) ""
string(0) ""