TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Bluza

Për faqe

Bluza

Pročitajte

Asnjëherë më pare veshjet street style nuk kanë marrë kaq shumë vëmendje! Është e mjaftueshme për disa inspirues trendesh për t’i marrë ato dhe të bien në dashuri me modelet off-duty në të njëjtën kohë. Ky është pikërisht rasti me pjesën e meshkujve të skuadrës, sepse elementët më goditës të stilit “off- duty” janë pa dyshim hoodie për meshkuj dhe hoodie për femra.

Duhet të luash pak që të bësh hoodie-t veshjet që ne dashurojmë dhe që të jemi gjithmonë të lumtur t’i veshim. Ne zakonisht I zgjedhim ato në periudhën e tranzicionit, për të cilën kemi pak veshje të përshtatshme, teksa ne tërhiqemi nga modele që në asnjë mënyrë nuk mund të klasifikohen si standarte. Ky është pikërisht rasti me produktet e trikove që  gjeni në Dyqanin Online Buzz.

Influencerat e famshëm po garojnë për të na prezantuar me mënyra të reja dhe origjinale për të veshur. Rreziku ja vjen totalisht për t’u ndërmarrë, dhe origjinaliteti është i vlerësuar, kështu që hoodie-t që i gjeni në Buzz mund të vishen me atlete – një element kyç i një perandorie mode atletesh të vërtetë. Modelet e famshme adidas Originals Superstar, Force dhe Stan Smith, ose variantet Nike Air Jordan, bashkë me basketball hoodies me logon e njohur Jordan e vendosur në mënyrë të përkryer, bëjnë pjesë në  veshjet “it” të zotëruar nga fansat e vërtetë të basketbollit.

Vishini ato poshtë xhaketës tuaj dhe ndihuni të fuqishëm në veshje që konsiderohen si drejtuesi absolut i varianteve street style.

Filtriraj
Rivendos filtrat
Mosha
Marka
Gjinia
Masa
Koleksionet
Çmimi
te-rritur
meshkuj
unisex
22 produkte
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-101
array(0) {
}
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza H13475
array(0) {
}
11.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza H09144
array(0) {
}
10.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza H06667
array(0) {
}
8.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza H06668
array(0) {
}
8.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-012
array(0) {
}
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DD0882-100
array(0) {
}
6.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.000 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CK9668-010
array(0) {
}
7.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
8.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DD5655-010
array(0) {
}
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DD3319-010
array(0) {
}
9.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza GN3570
array(0) {
}
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CZ0815-010
array(0) {
}
9.600 LEK
Shuma e kursyer 20%
12.000 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-677
array(0) {
}
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-337
array(0) {
}
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Bluza CZ1797-063
array(0) {
}
10.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CZ1797-010
array(0) {
}
10.400 LEK
Shuma e kursyer 30%
14.900 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CV9954-010
array(0) {
}
8.500 LEK
Shuma e kursyer 30%
12.200 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CU4489-657
array(0) {
}
11.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
16.500 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza GD9923
array(0) {
}
5.200 LEK
Shuma e kursyer 40%
8.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CT7866-010
array(0) {
}
8.800 LEK
Shuma e kursyer 40%
14.600 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza CW1235
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Bluza DT7964
array(0) {
}
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
L
M
S
XL
Pročitajte

Asnjëherë më pare veshjet street style nuk kanë marrë kaq shumë vëmendje! Është e mjaftueshme për disa inspirues trendesh për t’i marrë ato dhe të bien në dashuri me modelet off-duty në të njëjtën kohë. Ky është pikërisht rasti me pjesën e meshkujve të skuadrës, sepse elementët më goditës të stilit “off- duty” janë pa dyshim hoodie për meshkuj dhe hoodie për femra.

Duhet të luash pak që të bësh hoodie-t veshjet që ne dashurojmë dhe që të jemi gjithmonë të lumtur t’i veshim. Ne zakonisht I zgjedhim ato në periudhën e tranzicionit, për të cilën kemi pak veshje të përshtatshme, teksa ne tërhiqemi nga modele që në asnjë mënyrë nuk mund të klasifikohen si standarte. Ky është pikërisht rasti me produktet e trikove që  gjeni në Dyqanin Online Buzz.

Influencerat e famshëm po garojnë për të na prezantuar me mënyra të reja dhe origjinale për të veshur. Rreziku ja vjen totalisht për t’u ndërmarrë, dhe origjinaliteti është i vlerësuar, kështu që hoodie-t që i gjeni në Buzz mund të vishen me atlete – një element kyç i një perandorie mode atletesh të vërtetë. Modelet e famshme adidas Originals Superstar, Force dhe Stan Smith, ose variantet Nike Air Jordan, bashkë me basketball hoodies me logon e njohur Jordan e vendosur në mënyrë të përkryer, bëjnë pjesë në  veshjet “it” të zotëruar nga fansat e vërtetë të basketbollit.

Vishini ato poshtë xhaketës tuaj dhe ndihuni të fuqishëm në veshje që konsiderohen si drejtuesi absolut i varianteve street style.