Vend: ALB / al
ADIDAS Bluza TRF HOODIE
ADIDAS Bluza TRF HOODIE
ADIDAS Bluza TRF HOODIE
ADIDAS Bluza TRF HOODIE
ADIDAS Bluza TRF HOODIE
ADIDAS Bluza TRF HOODIE
ADIDAS Bluza TRF HOODIE
ADIDAS Bluza TRF HOODIE
ADIDAS Bluza TRF HOODIE
ADIDAS Bluza TRF HOODIE
ADIDAS

ADIDAS Bluza TRF HOODIE

Kodi i artikullit: GD2439


 

8.700 LEK
8.700 LEK
6.100 LEK
Shuma e kursyer: 2.600 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Kontrolloni disponueshmërinë
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
0+ komada na lageru
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Ofertë:
+35544511222
+35544511222
 online@buzzsneakers.al
online@buzzsneakers.al
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Bluza
Gjinia Femra
Mosha Të rritur
Marka ADIDAS
Ndarje themelore Veshje

adidas ADIDAS ADICOLOR TREFOIL Hoodie është bluze për femra me kapuç dhe prerje komode.

Kjo bluzë vazhdon traditën e logos Trefoil, e cila u shfaq për herë të parë në Lojërat Olimpike të Mynihut 1972.

Eshtë e  përbërë prej pambuku jashtëzakonisht të butë dhe të ngrohtë, i cili siguron rehati superiore gjatë veshjes.

Xhepat e bollshëm dhe kapuçi plotësojnë pamjen klasike sportive.

Specifikim:

 • Bluze për femra për përditshmëri
 • Kapuç, xhepa të bollshëm
 • 100% pambuk
 • Ngjyra: Rozë / E bardhë
 • Kodi i artikullit: GD2439
Masa Masa EU Masa në cm
34 XS
38 M
40 L
36 S

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Produkte të ngjashme

5.200 LEK
7.400 LEK
5.200 LEK
7.400 LEK
6.200 LEK
8.900 LEK
7.100 LEK
7.900 LEK
4.100 LEK
5.800 LEK

Shtoni në veshje

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
7.200 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.100 LEK
Masa
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Atlete EE5537
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.900 LEK
Shuma e kursyer 50%
13.800 LEK
Masa
4
5
6
Sačuvano u omiljne
Atlete DB3346
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.300 LEK
Shuma e kursyer 50%
14.500 LEK
Masa
3
4
5
6
Sačuvano u omiljne
Atlete FV4138
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
18.800 LEK
Masa
4
5
6
Sačuvano u omiljne
Atlete EG5381
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.700 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.800 LEK
Masa
4
5
6
string(0) ""
string(0) ""