TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

News
17.06.2021.

TREND ALERT: T-SHIRTET MË TË REJA BUZZ

Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojnë në këtë sezon.

Çdo vit, sezoni pranverë / verë sjell shumëllojshmëri të trendeve të reja që ne mund t'i imagjinojmë si pjesë të veshjes sonë. Këtu mund të veçojmë këto modele të T-shirteve sepse ato mund të vishen me çdo gjë - xhinse, veshje të rastit, funde dhe fustane, e nëse dëshironi të keni një stil më të veçantë se të tjerët mund ti kombinoni këto T-shirte me pantallona të shkurtra.

Më shumë se në sezonet e mëparshme, stampimet në bluza janë një domosdoshmëri në trendin e këtij viti! Sa më e pazakontë dhe tërheqëse të jetë, aq më mirë. Robo Bear, Lady apo Urban Street - zgjedhja është e juaja, dhe janë këto stampime të cilat e bëjnë veshjen tuaj të veçantë T-shirtet e reja Buzz.

Stil Urban dhe tepër casualT-shirtet e reja të Buzz janë Trend Alert sepse nuk ngjasojnë me asnjë tjetër. Mundësia e kombinimit me pjesët e tjera të veshjes, por edhe fakti që ato janë krejtësisht të ndryshme nga të gjitha T-shirtet që keni pasur deri më tani, do t’ju bëjnë t’i zgjidhni në çdo veshje tuajën gjatë gjithë sezonit Pranverë-Verë.

Të qenit e guximshme ka një çmim të lartë, prandaj plotësohuni duke kombinuar T-shirtin tuaj të preferuar nga koleksioni i ri Buzz me atletet perfekte, por edhe me aksesorët që do t’i theksojnë më tepër këto T-Shirte.

Ato janë ideale për çdo stil urban dhe për të gjitha aktivitetet që do të shijoni këtë verë - në plazh, në natyrë ose në qytet, sepse ato janë të përbëra nga një material i këndshëm, ndërsa prerjet e tyre ndjekin në mënyrë të përsosur linjën tuaj trupore.

Vishini ato në një mënyrë të re, autentike dhe bëhuni ylli i stilit urban të këtij sezoni. Gjeni bluzat e reja Buzz në të gjitha dyqanet tona ose online.

Skuadra Buzz

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

26.
May.
2021.
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   P...
19.
May.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta m...
12.
May.
2021.
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më...