TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

News
15.04.2021.

FESTONI DITËLINDJEN E 6-të BUZZ DHE NA TREGONI STILIN TUAJ PERFEKT

BUZZ feston ditëlindjen e tij të 6-të këtë Prill! Dhe meqenëse nuk mund të kalojë pa një festë të vërtetë, edhe pse do të jetë një tjetër festë që ne do ta organizojmë online për shkak të situatës aktuale, ju ftojmë të merrni pjesë në ofertën tonë të ditëlindjes, sepse mund të fitoni dhurata të shkëlqyera.

Ditëlindjet janë gjithmonë një rast për të nxjerrë nga dollapi veshjet më tërheqëse dhe për t'i veshur ato në një mënyrë që nuk është parë më parë. Këtë vit, ditëlindja jonë sillet rreth numrit 6 - matematikanët do të thoshin numri perfekt, i cili na frymëzoi për të zgjedhur veshje perfekte - me atlete, hoodies, xhinse, veshje, aksesorë dhe detaje të tjera të preferuara.

Ndryshe nga viti i kaluar, këtë vit kemi ndihmën e një prej vajzave më të famshme të modës në këto aspekt - Vanja Pantin, e cila do të zgjedhë fituesin e kësaj oferte për ditëlindje me ne dhe do të krijojë stilin perfekt për të.

Na tregoni kombinimin tuaj perfekt dhe merrni pjesë në ofertën tonë “Na tregoni stilin tuaj perfekt”.

Rregullat për pjesëmarrje në fushatën “Na tregoni stilin tuaj perfekt’ 

Për të marrë pjesë në fushatën e ditëlindjes së Buzz, nga 15 Prill deri më 20 Prill 2021, është e nevojshme të postoni një foto ose video deri në 15 sekonda në profilin tuaj publik në Instagram në të cilin do të na tregoni veshjen tuaj të përsosur. Atletet janë të domosdoshme dhe mund t’i kombinoni ashtu si dëshironi. Postoni një foto ose video të veshjes tuaj perfekte në historinë tuaj në Instagram, duke bëre tag @buzzsneakerstation dhe hashtagu është #buzz6thbday.

Vetëm ata që ndjekin faqen e Instagram-it të @buzzsneakerstation mund të marrin pjesë në këtë fushatë. Profili duhet të jetë Publik, në mënyrë që të shohim historinë tuaj në Instagram.

Duke marrë pjesë në këtë ofertë ju na jepni leje që të ri-postojmë historinë tuaj në Instagramin tonë.

Autori më krijues do të zgjidhet nga stilistja e famshme Vanja Pantin dhe ai ose ajo do të fitojë të gjithë veshjen Buzz të zgjedhur nga Vanja.

Fituesi i ditëlindjes së Buzz do të shpallet në historinë tonë në Instagram, në 21 Prill, 2021.

Qëndroni perfekt dhe festoni 6-vjetorin e ditëlindjes së Buzz!

Skuadra Buzz

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

23.
Jun.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur që jam përsëri me ju me një pamje më të relaksuar verore. K...
17.
Jun.
2021.
News
Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojn&eum...
26.
May.
2021.
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   P...
19.
May.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta m...
12.
May.
2021.
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më...
05.
May.
2021.
Blog
Përshendetje të gjithë, është Antonia këtu! Këtë herë po ju shkruaj e frymëzuar dhe me një humor pranver...
28.
Apr.
2021.
Blog
Shpresoj të jeni të gjithë mirë dhe duke shijuar ditët e pranverës si unë. Përveç motit të këndshë...