TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

News
15.04.2021.

NE PO FESTOJMË DITËLINDJEN E 6-të TË BUZZ

Gjashtë vjet - një periudhë kaq e shkurtër kohe, dhe sërisht prapa nesh ka kaq shumë projekte, sfida, fushata, ngjarje... Dhe historia duhet të vazhdojë!

Ne nuk mund të gjenim një fillim më të mirë për këtë histori ditëlindje që supozohet se do të përmbledhë një vit më shumë histori nga ajo që po lëm pas. Ishte sfidues, i çuditshëm, i zellshëm, por nuk na ndaloi të vazhdojmë të përmbushim pritjet e mijëra adhuruesve të atleteve, të jemi krijues dhe të ndryshëm, të shijojmë të gjitha tendencat e reja në kulturën e atleteve dhe të rritemi me ju dhe të ofrojmë gjithçka, ju dëshironi në koleksionet tuaja.

Realiteti i ri na ktheu drejt mënyrave të reja të komunikimit, na zgjeroi horizontin, kështu që vitin e kaluar ne filluam një sfidë të re dhe një projekt të ri të quajtur Buzz Sneaker Station on TikTok. Është e thjeshtë - nuk mund të qëndronim imun ndaj një prej rrjeteve më të njohura sociale për momentin dhe shpresojmë që ju ta pëlqeni vërtet përmbajtjen që kemi ndarë deri më tani dhe që do të vazhdojmë të ndajmë me ju.

Javë pas javë, Buzz Crew prezanton histori të reja dhe stilime fenomenale që na frymëzuan të vishnim modelet më të fundit të atleteve në një mënyrë krejt tjetër. Dhe më pas, para se të fillonte viti i ri shkollor, ekuipazhet tona shkollore Coolest na lanë pa fjalë.

Ne besojmë se ju kujtohet ftesa jonë për fëmijët për të na treguar, përmes arritjeve të tyre, pse ata janë ekipi më i mirë shkollor, kështu që çdo javë kemi shijuar historitë më të mira - ekuipazhin e vëllezërve Crew, të cilët ju lënë pa frymë me vallëzimin e tyre dhe mund të mburren me tituj të shumtë që kanë fituar në gara kombëtare dhe ndërkombëtare; djem të artë nga shkolla e mesme matematike e Beogradit, të cilët na treguan se edhe fizika edhe matematika mund të jenë të qeta; Ekipi i shkëlqyeshëm Go-Breakers nga Sllovenia që na ka verbuar në të gjitha kuptimet e fjalës; Ekuipazhi i Flawless, vajza të ëmbla nga Kragujevac. Flawless nuk është vetëm emri i grupit të tyre të vallëzimit, por edhe një epitet që i përshkruan në mënyrë perfekte; Ekipet mahnitëse boshnjake që kanë kaq shumë interesa të ndryshme dhe shkojnë aq mirë saqë e konsiderojnë njëri-tjetrin anëtarë të familjes; Dream Team, atletë të rinj nga Svilajnac të cilët, përkundër të gjitha detyrimeve, prapë gjejnë kohë të rrijnë dhe të shijojnë jetën.

Faleminderit, ju ishit frymëzim i mrekullueshëm dhe i vërtetë!

Dyqanet tona në rajon janë hapur dhe mbyllur, por ne gjithsesi kemi arritur të paraqesim tre koncepte, krejtësisht të rinj, unikë, të ndryshëm dhe plotësisht të përshtatur për adhuruesit e atleteve, dyqanet Buzz në Serbi dhe Rumani, që ju lënë pa frymë me pamjen e tyre dhe ofrojnë përvojën fenomenale të blerjes .

Hapja e të gjitha dyqaneve tona u shoqërua me ekskluzive të shumta. Marka NAPAPIJRI zyrtarisht u bë pjesë e ofertave tona, ashtu si koleksioni Jordan PSG. Dhe këtë vit ne po përgatisim edhe shumë surpriza për ju.

Realitet i ri, pak më ndryshe, por gjithsesi i njëjti Sneakerville. Festivali më i madh i atleteve në rajon u mbajt online në fund të vitit të kaluar dhe ngriti edhe një herë kufijtë e kulturës urbane me prodhimin, përmbajtjen dhe interpretuesit dhe mysafirët e tij të mahnitshëm të cilët kontribuan në përshtypjen e përgjithshme. Dhe ne nuk ndalemi këtu!

Këtë vit, për të shënuar ditëlindjen e 6-të, në secilin nga dyqanet tona dhe online ne ofruam 30% zbritje në artikujt të zgjedhur. Ne gjithashtu e festojmë këtë ditëlindje me sfidën e re Show Us Your Perfect Outfit ku ne shpërblejmë veshjen më të mirë me çmime të vlefshme nga Buzz. Më shumë për ditëlindjen tonë dhe ofertën në  Instagram lexoni këtu.

Le të Festojmë së bashku Ditëlindjen e 6-të. Keep on Buzzin ’!

Skuadra Buzz

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

23.
Jun.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur që jam përsëri me ju me një pamje më të relaksuar verore. K...
17.
Jun.
2021.
News
Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojn&eum...
26.
May.
2021.
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   P...
19.
May.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta m...
12.
May.
2021.
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më...
05.
May.
2021.
Blog
Përshendetje të gjithë, është Antonia këtu! Këtë herë po ju shkruaj e frymëzuar dhe me një humor pranver...
28.
Apr.
2021.
Blog
Shpresoj të jeni të gjithë mirë dhe duke shijuar ditët e pranverës si unë. Përveç motit të këndshë...