TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

News
15.04.2021.

STAN SMITH- GJITHMONË IKONIK DHE TASHMË AKOMA MË I QËNDRUESHËM

Kur u kërkoni adhuruesve të adidas t'ju përshkruajnë atlete legjendare Stan Smith, përgjigjet janë pothuajse të gjitha të njëjtat - ato janë mishërimi i dizajnit të përjetshëm me një siluetë unike që ju e njihni në shikim të parë.

Deri tani, dizajni i atleteve Stan Smith ishte në thelb i pandryshuar që nga momenti kur pa dritën e diellit 50 vjet më parë, por në janar 2021 u anonçua se marka adidas Originals po hynte në një epokë të re - epokën e ndërgjegjësimit mjedisor. Kështu atletet Stan Smith morën një pamje të re, të gjitha me qëllimin për të mbrojtur mjedisin dhe asgjësimin e mbetjeve plastike.

Për të festuar këtë moment historik, këtë sezon marka krijoi dhe u prezantoi adhuruesve të atleteve modelet Stan Smith krejtësisht të reja që janë pjesë e fushatës së re Forever.

Kur shikoni pamjen e atleteve të reja Stan Smith, ajo mbetet në thelb e pandryshuar. Ajo që ka ndryshuar është përbërja e këtij modeli, i cili është e përbërë nga një kanavacë e vërtetë për iniciativa dhe ide të reja, shumë më të qëndrueshme. Atletet përmbajnë pjesën e sipërme PRIMEGREEN, të bërë nga një seri materialesh të ricikluara me performancë të lartë, të cilat përmbajnë deri në 50% mbeturina të ricikluara.

Edhe tabanët janë bërë gjithashtu nga materiale të ricikluara, ndërsa i gjithë dizajni është frymëzuar nga planeti Tokë, duke përfshirë detaje që bien në sy në mënyrë të përsosur në atlete.

Për të theksuar më tej qëndrueshmërinë e këtij koleksioni të ri, secili model vjen në një paketim të veçantë blu, i bërë gjithashtu nga më shumë se 90% letër e ricikluar.

Kjo është arsyeja pse mund të thuhet, dhe me të drejtë, se prezantimi  i koleksionit të ri Stan Smith është në të vërtetë fillimi i një epoke të re eko-miqësore të kësaj siluete legjendare.

Ato janë në dispozicion në të gjitha dyqanet e Buzz ose mund t'i porosisni ato online.

Skuadra Buzz

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

23.
Jun.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur që jam përsëri me ju me një pamje më të relaksuar verore. K...
17.
Jun.
2021.
News
Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojn&eum...
26.
May.
2021.
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   P...
19.
May.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta m...
12.
May.
2021.
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më...
05.
May.
2021.
Blog
Përshendetje të gjithë, është Antonia këtu! Këtë herë po ju shkruaj e frymëzuar dhe me një humor pranver...
28.
Apr.
2021.
Blog
Shpresoj të jeni të gjithë mirë dhe duke shijuar ditët e pranverës si unë. Përveç motit të këndshë...