TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

News
26.03.2021.

"1 AIR MAX x 3 PAJISJE"! FILLON OFERTA INSTAGRAM

Le të festojmë së bashku Ditën e Air Max! E vetmja gjë që ju nevojitet është 1 palë atlete Air Max dhe 3 veshje që do të na tregojnë më së miri historinë tuaj. Bëhuni krijues, na tregoni se si e kombinoni Air Max në stilin tuaj dhe fitoni një atlete Air Max!

Regjistroni një video dhe shpërndajeni në historinë e  Instagramit, ku të kombinoni 1 palë atlete Air Max me 3 veshje për raste të ndryshme (dmth. Dalje në fundjave, shkollë / punë, dalje me miqtë ..), postojeni në profilin tuaj të Instagram të aksesueshëm nga të gjithë dhe shënoni @buzzsneakerstation dhe me hashtagun  #AirMaxMondays dhe # me vendin nga ku merrni pjesë (p.sh. nëse jeni nga Shqiperia, shtoni #buzzalbania).

RREGULLAT E PJESËMARRJES NË KËTË LOJË INSTAGRAMI

Për të marrë pjesë në aktivizimin e Buzz Instagram, duhet të postoni një video 15 sekondëshe në profilin tuaj të aksesueshëm nga të gjithë në Instagram deri më 31 Mars 2021. Në atë video duhet të na tregoni se si kombinoni 1 palë atlete Air Max me 3 veshjet. Është e detyrueshme të etiketoni @buzzsneakerstation dhe të shtoni #AirMaxMondays dhe # për vendin nga merrni pjesë (d.m.th. #buzzalbania).

Vetëm ndjekësit e profilit @buzzsneakerstation në Instagram mund të marrin pjesë në këtë aktivizim në Instagram. Profili juaj duhet të jetë "Publik" në mënyrë që të shohim historitë tuaja në Instagram.

Autorët e 3 tregimeve më krijuese Buzz do të shpërblejnë me atlete Nike Air Max të zgjedhura prej tyre. Fituesit do të zgjidhen nga një juri e përbëre nga ekipi i Buzz.

Fituesit e aktivizimit në instagram do të shpallen përmes publikimit në profilin e Instagram të Buzz, më 2 Prill 2021.

Jini krijues dhe ndani stilin tuaj me ne!

Ekipi i Buzz

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

23.
Jun.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur që jam përsëri me ju me një pamje më të relaksuar verore. K...
17.
Jun.
2021.
News
Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojn&eum...
26.
May.
2021.
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   P...
19.
May.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta m...
12.
May.
2021.
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më...
05.
May.
2021.
Blog
Përshendetje të gjithë, është Antonia këtu! Këtë herë po ju shkruaj e frymëzuar dhe me një humor pranver...
28.
Apr.
2021.
Blog
Shpresoj të jeni të gjithë mirë dhe duke shijuar ditët e pranverës si unë. Përveç motit të këndshë...