TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Blog
28.07.2021.

SUMMER VIBES

Miq, më në fund koha më argëtuese e vitit është këtu! Për mua (mendoj se edhe për ju) vera zakonisht kalon shumë shpejt. Unë përpiqem të përdor magjinë e këtij sezoni kudo – në shoqëri të re, festivale, plazhe, not në orët e vona të natës, nëpër male, si edhe me veshje shumëngjyrëshe. Padyshim një mënyrë për të dal nga monotonia e cila na ka marrë plotësisht vibe-in e verës.

 

 

Siç tashmë keni pasur mundësinë të shikoni historitë e mëparshme, Adidas është marka ime e preferuar në botën e stilit urban dhe casual. Tani kam vendosur të zëvendësoj atletet e mia të preferuara me modelin e shapkave Adilette W (këto ditë tropikale janë duke kërkuar për ndonjë alternativë). Duhet ta pranoj që dizajni i tyre shumëngjyrësh më tërhoqi menjëherë vëmendjen. Adilette W mund ti vishni në plazh, shëtitje të gjata, madje edhe në festa, pse jo. Bazamenti i tyre i butë siguron një ndjenjë rehatie të jashtëzakonshme dhe janë perfekte për të gjithë ne që jemi vazhdimisht në lëvizje.

 

 

Me këtë rast, unë kombinova shapkat Adidas Adilette W me modelin e parezistueshëm shumëngjyrësh të shorts-ave dhe T-shirtit. Ky look është absolutisht më i preferuari i këtij sezoni - urban, casual dhe totalisht cool, fiks si ti këtë verë.

 

 

Mund ti gjeni shapkat "ADIDAS ADILETTE W" në të gjitha dyqanet tona BUZZ Teg, Qtu, Toptan, si edhe  online.

P.S Deri në historinë e ardhshme ju përshëndes!

 

@ivanavujoseviic

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

30.
Aug.
2021.
News
Është koha për vitin e ri shkollor!  Mblidhni skuadrën tuaj dhe së bashku filloni aventurën tuaj të re.
23.
Jun.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur që jam përsëri me ju me një pamje më të relaksuar verore. K...
17.
Jun.
2021.
News
Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojn&eum...
26.
May.
2021.
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   P...
19.
May.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta m...