TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Blog
16.06.2021.

Stil i Ri! Të preferuarat e mia.

Pershendetje djem,

Sot do t’ju prezantoj me siguri atletet më të pazakonta deri më tani. E përsosur, e pëlqyer nga të gjithë, në modë dhe shumë komode, Adidas CHOIGO W është kandidati i ri për të preferuarin tim këtë vit.

Edhe në nuanca neutrale, këto atlete mund të konsiderohen si më të mirat. Ky model kombinohet lehtësisht me çdo stil veshjeje. Mund të vishen me funde, xhinse, pantallona të shkurtra, fustane, por janë gjithashtu të përshtatshme edhe si atlete vrapimi apo aktivitete të tjera sportive.

Por ajo çfarë dua të theksoj edhe një herë është komoditeti i tyre. Pavarësisht se ku shkoni dhe sa kohë qëndroni, Adidas CHOIGO W me siguri nuk do t'ju tradhtojë për sa i përket komoditetit.

Prandaj, nëse po kërkoni rehati dhe stil  këtë verë ky është modeli perfekt për ju!

P.S. Unë jam duke pritur për sugjerimet tuaja - më tregoni se si doni të kombinoni Adidas CHOIGO W. Deri herën tjetër.

Qëndroni të shëndetshëm dhe të lumtur, sepse vera është këtu!

@hanaluuluu

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

23.
Jun.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur që jam përsëri me ju me një pamje më të relaksuar verore. K...
17.
Jun.
2021.
News
Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojn&eum...
26.
May.
2021.
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   P...
19.
May.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta m...
12.
May.
2021.
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më...
05.
May.
2021.
Blog
Përshendetje të gjithë, është Antonia këtu! Këtë herë po ju shkruaj e frymëzuar dhe me një humor pranver...
28.
Apr.
2021.
Blog
Shpresoj të jeni të gjithë mirë dhe duke shijuar ditët e pranverës si unë. Përveç motit të këndshë...
15.
Apr.
2021.
News
Marka Adidas vazhdon misionin e saj miqësor ndaj mjedisit me koleksionin e saj të ri të atleteve Stan Smith, dizajni i njohur i të cilave ta...