TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Blog
26.05.2021.

Shkëlqeni gjatë gjithë rrugës!

Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.

 

Por jo gjithçka është kaq gri, ndërsa ne presim një mot më të mirë dhe me diell, pas lançimit të suksesshëm të serisë së njohur 327 të vitit të kaluar, New Balance paraqet një tjetër model të ri: NB 237 në një version shumëngjyrësh të gatshëm për pranverë!

 

Estetika është e rrënjosur thellë në vitet '70, veçanërisht në këtë model falë pjesës së sipërme me ngjyra, të përbëra nga najloni, rrjeta dhe kamoshi.

Ekziston edhe një mur i madh anësor „N“ - frymëzuar nga paraardhësi NB 327 për të kompletuar pamjen. Silueta rastësore ndërthur një pamje retro me detaje moderne si një kapak asimetrik për një pamje të veçantë dhe me stil. Forma perfekte në kombinim me materialin me cilësi të lartë dhe ndërtimin e rehatshme e bëjnë këtë atlete  zgjedhjen tuaj bashkëkohore, të përshtatshme për veshjen e përditshme.

Por unë tashmë hyra në të tridhjetat dhe jeta nuk është më vetëm studim, trajnim, çmenduri.

Takimet, puna, dhe situatat kërkojnë një dozë veshjeje më serioze, kështu që unë testova kombinimet e NB 237 në një xhaketë, xhup, xhinse, këmisha dhe ato shkojnë vërtet me gjithçka. Për veshjet më serioze unë kombinoj gri-blu-të bardhë ose të verdhë- të kuqe-jeshile. Dhe po, të gjitha ngjyrat janë mbi to, kështu që është shumë e lehtë të bësh  kombinimin perfekt.

 

Në përfundim, super të lehta dhe komode, elegante për çdo rast dhe janë kombinimi perfekt i funksionit dhe modës. Nëse pranvera nuk nxiton, vera i pret.

 

Gjeni modelin  tuaj në dyqanet BUZZ dhe online!

 

Stay cool,


Don Kiki

 

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

23.
Jun.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur që jam përsëri me ju me një pamje më të relaksuar verore. K...
17.
Jun.
2021.
News
Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojn&eum...
19.
May.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta m...
12.
May.
2021.
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më...
05.
May.
2021.
Blog
Përshendetje të gjithë, është Antonia këtu! Këtë herë po ju shkruaj e frymëzuar dhe me një humor pranver...
28.
Apr.
2021.
Blog
Shpresoj të jeni të gjithë mirë dhe duke shijuar ditët e pranverës si unë. Përveç motit të këndshë...
15.
Apr.
2021.
News
Marka Adidas vazhdon misionin e saj miqësor ndaj mjedisit me koleksionin e saj të ri të atleteve Stan Smith, dizajni i njohur i të cilave ta...