TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Blog
19.05.2021.

NGJYRA=LUMTUROHU ME NIKE AIR MAX 2090 EOI

Përshëndetje të gjithë,

 

Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta me diell.

 

Prandaj jam jashtëzakonisht e ngazëllyer që ngadalë kemi filluar të kemi më shumë mundësi për t'u takuar me njerëz, për të dalë dhe për t'u mburrur me atletet tona më të reja.

Në këtë sezon të ri, unë kam marrë NIKE AIR MAX 2090 EOI, ku shfaqet me një dizajn të ri të qëndrueshëm. Unë u dashurova me këto atlete sapo i pashë për shkak të ngjyrave super të ndritshme të elementeve të këpucëve.

 

Më pëlqen modeli sepse ka një ndjenjë më sportive, gjë që i bën ato të përshtatshme për të kërcyer. I preferuari im është përzierja e ngjyrave dhe pëlhurave në krye, dhe komoditeti është i pazëvendësueshëm dhe është një nga gjërat më të rëndësishme për mua.

 

Në këtë model të shkëlqyeshëm 2090 EOI, unë dua të shtoj koleksionin e ri të bluzave Buzz. Të buta, të rehatshme, me prerje të shkëlqyera, por më e rëndësishmja - me printime tërheqëse që komplimentojnë Nike-in tim të ri. Vibra e dritës retro, e cila tani është në modë dhe mund të ndihet në dizajnin e tyre. Si fëmijë i viteve 90, nuk mund të mos i dua të gjitha në koleksionin tim.

 

 

Nxitoni t'i gjeni në dyqanin më të afërt të Buzz ose online, sepse ata po ju presin.

 

 

Qëndro i freskët,

Remi

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

23.
Jun.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur që jam përsëri me ju me një pamje më të relaksuar verore. K...
17.
Jun.
2021.
News
Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojn&eum...
26.
May.
2021.
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   P...
12.
May.
2021.
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më...
05.
May.
2021.
Blog
Përshendetje të gjithë, është Antonia këtu! Këtë herë po ju shkruaj e frymëzuar dhe me një humor pranver...
28.
Apr.
2021.
Blog
Shpresoj të jeni të gjithë mirë dhe duke shijuar ditët e pranverës si unë. Përveç motit të këndshë...
15.
Apr.
2021.
News
Marka Adidas vazhdon misionin e saj miqësor ndaj mjedisit me koleksionin e saj të ri të atleteve Stan Smith, dizajni i njohur i të cilave ta...