TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Blog
05.05.2021.

STAN SMITH IS MY ECO-FRIENDLY SPRING FAVORITE

 

Përshendetje të gjithë, është Antonia këtu!

Këtë herë po ju shkruaj e frymëzuar dhe me një humor pranveror, me një dizajn të përjetshëm të një siluete unike që do ta njihni me shikim të parë.

Vendosa që këtë herë në historinë e blogut të vesh atlete Stan Smith që do të jenë hiti i këtij viti!
Në janar 2021, u lançua se adidas Originals po hynte në një epokë të re - një epokë e ndërgjegjësimit mjedisor. Kjo është arsyeja pse atletet Stan Smith morën një pamje të re, me një qëllim - të ndihmojnë në reduktimin e përdorimit të plastikes.

 


Pamja e modelit të ri Stan Smith ka mbetur vizualisht e pandryshuar. Ajo që ka ndryshuar është përbërja - ato janë bërë nga materiale të ricikluara, dhe i gjithë dizajni është frymëzuar nga planeti Tokë, duke përfshirë detaje që kombinohen në mënyrë kaq të përsosur në atlete dhe pavarësisht komoditetit dhe pamjes ikonike, ata ndajnë një mesazh shumë të rëndësishëm.

Zgjodha t’i vishja në një nga vendet e mia të preferuara këtë herë, dhe ky është Parku i Qytetit. Në këto ditë pranvere, kur moti dhe natyra na tërheqin të dalim jashtë, një zgjedhje e qartë është të shkojmë në një shëtitje me atlete të reja Stan Smith që na kujtojnë pse duhet të ruajmë mjedisin dhe të rrisim eko-ndërgjegjësimin.

 

 

Arsyet pse ky model është një nga më të preferuarat e mia në këtë sezon janë të dukshme dhe mezi pres ditët e ndritshme të pranverës për t'i veshur me veshje të ndryshme. Si do t’i kombinonit dhe cili është vendi juaj i preferuar gjatë kësaj periudhe ku do të vishnit atletet ikonike Stan Smith?

Ne po presim të shohim veshjet tuaja, dhe deri atëherë të shijoni ditët me diell në natyrë dhe të shëtisni me krenari me atletet tuaja Buzz.

Këto modele mund të gjenden në të gjitha dyqanet e Buzz ose mund t'i porosisni ato në faqen tonë në web.

 
Deri në takimin e ardhshëm, ju uroj të gjithëve shumë shëndet dhe dashuri,


Antonia

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

23.
Jun.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur që jam përsëri me ju me një pamje më të relaksuar verore. K...
17.
Jun.
2021.
News
Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojn&eum...
26.
May.
2021.
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   P...
19.
May.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta m...
12.
May.
2021.
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më...
28.
Apr.
2021.
Blog
Shpresoj të jeni të gjithë mirë dhe duke shijuar ditët e pranverës si unë. Përveç motit të këndshë...
15.
Apr.
2021.
News
Marka Adidas vazhdon misionin e saj miqësor ndaj mjedisit me koleksionin e saj të ri të atleteve Stan Smith, dizajni i njohur i të cilave ta...