TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Blog
28.04.2021.

ADIDAS NJË HISTORI DASHURIE

Përshëndetje djema!

Shpresoj të jeni të gjithë mirë dhe duke shijuar ditët e pranverës si unë. Përveç motit të këndshëm, mua më pëlqen të vesh një nga modelet e mia të preferuara të atleteve, legjendën Adidas Superstar! Që nga krijimi i tyre në vitet ’70 të shekullit të kaluar e deri më sot, kjo siluetë ka qenë modeli i preferuar i një numri të madh atletësh, artistësh, muzikantësh dhe aktorësh pikërisht sepse përshtatet lehtësisht me stilet e ndryshme të individëve.

 

 

Kjo ikonë ka qenë në dollapin tim të këpucëve prej vitesh, madje edhe dollapin e këpucëve të prindërve të mi. Mund të shihet njëkohësisht në tipa të ndryshëm njerëzish, brezash dhe stilesh të ndryshme, në raste të ndryshme. Pamja e saj e përjetshme nuk ka ndryshuar në vite. Deri më tani kam pasur disa faza të ndryshme të veshjes dhe shprehjes së trendeve të modës dhe ato më kanë shoqëruar në secilën prej tyre dhe jam ndjerë gjithmonë e veçantë me  Adidas Superstar.

 

 

I vishja në të gjitha kombinimet e mundshme të veshjeve në ngjyra të ndryshme, dhe këtë sezon unë zgjodha modelin kult me ngjyrën e bardhë me tre vija të zeza. Ajo që e bën këtë model të veçantë dhe që e dallon atë nga modelet e tjera të bardha të Superstar është detaji i vogël - skica e zezë e logos së Adidas dhe zemrës si provë e dashurisë për këtë markë. Detaji me zemrën që është në anët e atleteve, ndërsa guaska e gomës në pjesën e përparme mbetet një markë tregtare e pandryshuar e këtij modeli Superstar.

 

 

Megjithëse sot jam veshur me kostum Adidas me një ngjyrë solide, u ndjeva elegante dhe e fuqishme duke veshur Adidas Superstar. Ky kombinim neutral i atleteve bardhë e zi kombinohet lehtësisht me të gjitha veshjet e mia është pika kryesore e çdo stili që unë krijoj.

Kombinimi i plotë që unë mbaj është i disponueshëm në dyqanet tona Buzz, si dhe në faqen tonë online.

Ju dërgoj shumë përshëndetje deri në historinë e rradhës!

 

@ina_cano

 

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

23.
Jun.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur që jam përsëri me ju me një pamje më të relaksuar verore. K...
17.
Jun.
2021.
News
Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojn&eum...
26.
May.
2021.
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   P...
19.
May.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta m...
12.
May.
2021.
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më...
05.
May.
2021.
Blog
Përshendetje të gjithë, është Antonia këtu! Këtë herë po ju shkruaj e frymëzuar dhe me një humor pranver...
15.
Apr.
2021.
News
Marka Adidas vazhdon misionin e saj miqësor ndaj mjedisit me koleksionin e saj të ri të atleteve Stan Smith, dizajni i njohur i të cilave ta...