TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Blog
07.04.2021.

BËNI HISTORINË TUAJ URBANE “CHAMPION”

Përshëndetje të gjithë,

Jam përsëri unë, pas një kohe të gjatë, me një histori të re të Buzz Crew. Rasti për këtë është më se i mirë, sepse së bashku me Aki (me siguri që ju e mbani mend atë nga historia e bluzave Buzz), ne patëm mundësinë të kalonim shumë mirë duke bërë fotosesionin për Koleksionin e Ri Champion Pranverë / Verë, i cili tashmë është në dispozicion në dyqanet Buzz dhe online.

Si të përshkruajmë më së miri Koleksionin e Ri Champion? Si një kombinim perfekt i materialeve të këndshme, ngjyrave të mrekullueshme dhe prerjeve të gjera, të cilat vërtet më pëlqen t’i vesh. Pavarësisht nëse blej bluza me kapuç apo T-Shirte, unë zgjedh madhësi pak më të mëdha që më përshtaten, sepse ato duken shumë mirë si me xhinse ashtu edhe me pantallona të gjera. Ky ishte rasti edhe me bluzat nga Champion. Kur u shtoni disa detaje më shumë, të tilla si gjerdanët që unë shpesh dhe me kënaqësi i kombinoj, ju lehtë mund të merrni një pamje të stilit urbane si në këto foto.

Atletet janë një detaj shumë i  domosdoshëm në veshjet e mia, kështu që unë zgjedh modele që përshtaten me kombinimin që kam veshur - Nike Air Max 90, adidas Ultraboost 20 DNA dhe Reebok Zig Kinetica.

Nëse më pyet cili opsion më pëlqen më shumë, përgjigjja ime do të jetë – të gjitha! Vajza, mos ngurroni të zgjidhni secilën nga këto modele, sepse ato janë të mahnitshme për veshjet e pranverës dhe përshtaten shumë letësisht. Buzëqeshja flet vetë, apo jo? Dhe nëse vërtet këmbëngul që unë të zgjedh një të preferuar, le të jetë kombinimi me veshje Champion dhe atlete Nike Air Max 90.

Besoj se tashmë keni zgjedhur modele nga kombinimet tona dhe se keni zgjedhur ato që do të bëhen shpejt të domosdoshme në veshjet tuaja të stilit të rrugës. E mira është që tashmë janë gjendje të disponueshëm në dyqanet Buzz dhe në internet.

Deri në historinë e rradhës…

Voja

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

23.
Jun.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithëve! Jam shumë e lumtur që jam përsëri me ju me një pamje më të relaksuar verore. K...
17.
Jun.
2021.
News
Koleksioni i ri i T-shirteve Buzz më në fund arriti në dyqanet tona. Zbulojmë modelet më trend që do të mbizojtërojn&eum...
26.
May.
2021.
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   P...
19.
May.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta m...
12.
May.
2021.
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më...
05.
May.
2021.
Blog
Përshendetje të gjithë, është Antonia këtu! Këtë herë po ju shkruaj e frymëzuar dhe me një humor pranver...
28.
Apr.
2021.
Blog
Shpresoj të jeni të gjithë mirë dhe duke shijuar ditët e pranverës si unë. Përveç motit të këndshë...