Vend: ALB / al
30/12 2020.
Blog

DUKE FESTUAR INOVACIONIN

Sot, i dashur komunitet i adhuruesve të atleteve do të flasim për performancën, a jeni të ngazëllyer? Unë e di që jam, ndaj më ndiqni mua në këtë udhëtim. Këtë sezon festash ne festojmë inovacionin, historinë e gjatë të prodhimit të atleteve dhe gjigantin që e çon këtë lëvizje përpara. Pra, le të nxjerrim për një shëtitje, të bukurat adidas ZX 2K Boost.


Seritë ZX gjetën rrugën e tyre të ndryshimit në vitin 1984, kur adidas i lançoi ato si një koleksion këpucësh të dizajnuara për të gjitha llojet dhe nivelet e vrapimit. Ekskluziviteti ZX drejtohej nga Jacques Chassaing dhe Markus Thaler, të cilët e përqendruan përpjekjet e tyre në dy drejtime kryesore: trajnimi dhe modelet e konkurrencës.Adidas ZX 2K Boost është mishërimi i një projekti gati 40 vjeçar, të fokusuar në performancë, i bashkuar nga përvoja dhe saktësia. Pjesa e sipërme e atlete është bërë tërësisht nga rrjeta dhe jep një ndjesi të lehtë me një kapje të fortë. E vetmja është e përbërë nga një thembra e përforcuar me TPU dhe një shtresë mesatare Boost shumë e butë. Adidas ZX 2K Boost jep rehati për tërë ditën, por ato me të vërtetë fillojnë të shkëlqejnë kur niveli bëhet konkurrues.

Me një mori ngjyrash të disponueshme në dyqanet Buzz dhe online, me siguri do të gjeni një që të përputhet me stilin tuaj. Për fotoseksion, unë zgjodha një veshje të trefishtë të zezë Trefoil, të përbërë nga xhaketë, pantallona dhe kapuç. Ngjyrat e theksuara të atleteve spikasin në një mënyrë delikate dhe, shumë bukur, lidhin së bashku pamjen e përgjithshme hi-tech.
 
Faleminderit që jeni këtu me mua sot. Deri herën tjetër, ju uroj të gjithëve, Gëzuar Festat dhe viti tjetër mund të na bëjë një komunitet edhe më të fortë.


Qëndroni të sigurt dhe krijues!

 

Ciprian Ciulei

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

13.
Jan.
2021.
Blog
Hej njerëz të BUZZ! Emri im është Nina Retar dhe kam qenë pjesë e ekipit të BUZZ për më shumë se një vit....
03.
Nov.
2020.
Blog
Përshëndetje, Për herë të parë jam këtu me Pero Martić, lojtar slloven, Youtuber, aktor dhe këngëtar. Edhe pse...
20.
Oct.
2020.
Blog
Përshëndetje,   Unë jam Remi dhe jam një koerograf dhe balerin. Ne të gjithë biem dakort që ky vit nuk është...
string(0) ""
string(0) ""