TANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë. Vlera minimale për të kryer porosi online është 3000 LEK.

Kontaktoni në +35544511222

Çdo ditë nga ora 08:30-21:00

Blog
03.11.2020.

NGA REHATIA TEK MUNDËSITË E REJA

Përshëndetje,

Për herë të parë jam këtu me Pero Martić, lojtar slloven, Youtuber, aktor dhe këngëtar.

Edhe pse mund të punoj pa asnjë problem dhe pengesë nga shtëpia, situata aktuale i ka treguar dhëmbët e saj për të gjithë. Pavarësisht nga situata në të cilën ndodhemi, duhet të gjesh diçka që të të bëjë të lumtur çdo ditë. Ndoshta periudha aktuale do të jetë koha për zbulime dhe mundësi të reja që çojnë në një të ardhme më të mirë. Kështu që, harroni të gjithë negativitetin për një moment dhe shpresoj që shkrimet e mia të ju ndriçojnë ditën dhe të ju frymëzoj me veshjen e zgjedhur që kam veshur në fotosesionin BUZZ.

 

 

Unë jam një adhurues i madhe i veshjeve dhe atleteve.  Një kapuç komod, modern dhe i lehtë i kombinuar me tuta, janë zgjidhja më e mirë për një veshje vjeshte. Sidomos tani që kombinimet dhe   tutat janë bërë një stil modern veshje.
 

 

Përveç rrobave të mahnitshme, unë kisha veshjet më të rehatshme në set. Nike Airmax 2090  Nuk besoja se një atlete, apo një këpucë, mund të ishte kaq komode. Në çdo hap keni ndjesinë e ecjes mbi re. Përveç rehatisë dhe mbështetjes, ato gjithashtu duken shumë mirë. Unë zgjodha atlete të bardha me detaje të kuqe, të verdha, të zeza dhe blu. Air Max 2090 janë gjithashtu të disponueshëm në kombinime të tjera me ngjyra. Shumëllojshmëria e ngjyrave përshtatet me shijet tuaja dhe kombinohen me çdo veshje.
 


Për mua dhe punën time, rehati është thelbësore. Për t'u dukur sa më bukur përpara kamerës, duhet të ndihem mirë dhe me veshjen e zgjedhur ndihem më shumë se shkëlqyeshëm. Unë jam një njeri që nuk mund të qëndrojë kurrë në vend. Gjithmonë ndodh diçka dhe unë dua të provoj gjëra të reja. Për situata të paparashikueshme, nga shëtitjet në natyrë tek përmbajtja e pakuptimtë argëtuese që regjistroj për kanalin tim, kam nevojë për atlete që nuk më rëndojnë as gjatë një dite të gjatë duke ecur. Dhe unë betohem Air Max 2090 është fantastik.Të gjitha këto produkte të mrekullueshme që kam veshur në set mund ti blihi në dyqanet BUZZ dhe online.

Shpresoj qe ju ka pëlqyer blogu im dhe të takohemi sërisht.

Ju uroj sezon sa më të bukur dhe shumë pozitivitet.

Zbuloni mundësi të reja,
Pero Martić

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

26.
May.
2021.
Blog
Bllokimet dhe kufizimet janë akoma të pranishme. Gjithashtu parashikimi i motit nuk ka qenë i mirë këto ditët e fundit.   P...
19.
May.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithë,   Kohët e fundit, po marr çdo moment të jem jashtë, duke shijuar ditët e ngrohta m...
12.
May.
2021.
Blog
Hej, ka kaluar shumë kohë që kur kam shkruar për herë të fundit në Buzz blog. Shpresoj të më mbani mend, por më...
05.
May.
2021.
Blog
Përshendetje të gjithë, është Antonia këtu! Këtë herë po ju shkruaj e frymëzuar dhe me një humor pranver...
28.
Apr.
2021.
Blog
Shpresoj të jeni të gjithë mirë dhe duke shijuar ditët e pranverës si unë. Përveç motit të këndshë...
15.
Apr.
2021.
News
Marka Adidas vazhdon misionin e saj miqësor ndaj mjedisit me koleksionin e saj të ri të atleteve Stan Smith, dizajni i njohur i të cilave ta...
15.
Apr.
2021.
News
Çdo ditëlindje që kemi është një rast i përsosur për të mbledhur përshtypjet, por ende nuk heqim dorë n...
15.
Apr.
2021.
News
Ditëlindja e 6-të e Buzz! Edhe këtë vit, ne po e festojmë atë online dhe ju ftojmë të bëheni pjesë e ofert&eum...
07.
Apr.
2021.
Blog
Përshëndetje të gjithë, Jam përsëri unë, pas një kohe të gjatë, me një histori të re të Buzz C...
26.
Mar.
2021.
News
Le të festojmë së bashku Ditën e Air Max! E vetmja gjë që ju nevojitet është 1 palë atlete Air Max dhe 3 veshje q&e...