Vend: ALB / al
15/07 2020.
Blog

ATLETET IT TË SEZONIT - NIKE AIR MAX 270 REACT

Hey hey!

Disa nga ju tashmë mund të më njohin dhe disa prej jush jo - Unë jam Katja Spanka dhe jam pjesë e ekipit të BUZZ që nga fillimi. Unë jam shumë e lumtur që punoj me ta pasi ato kanë ide kaq të mira për projekte të ndryshme. Për këtë blog, ne krijuam një shumëllojshmëri me histori të modës, kështu që mos harroni të shikoni fotot më poshtë. 

Ylli kryesor i këtij kombinimi janë atletet Nike Air Max 270 React, të cilat janë pa dyshim super të rehatshme dhe ne i kombinuam ato me “onesie” Nike dhe çantën Air të belit.

Ata nga ju që mund të më ndjekin në Instagram e dinë, se kur bëhet fjalë për atlete më pëlqen të qëndroj në zonën time të sigurt. Sipas mendimit tim, atlete duhet të jenë pjesa "dominante" e veshjes, megjithatë unë gjithmonë qëndroj me ngjyrat bazike - të zeza, të bardha, nude dhe  rrallë zgjedh ngjyrat  më të gjalla.

Për shkak se i besoj ekipit tim BUZZ, i thashë mirë, le të provojmë diçka ndryshe dhe rezultati është kjo veshje. A ju  pëlqen?

Duhet të them që u dashurova me keto atlete pavarësisht ngjyrave të shumta. Kjo është në fakt ajo që i bën të veçanta. Një gjë që është e pashmangshme dhe e nevojshme me çdo lloj atletesh është se ato duhet të jenë të rehatshme. Kjo atlete justifikon faktin se ato janë pjesë e koleksionit Air Max. Të ecësh me to është vërtet si të ecësh nëpër re dhe nuk po e ekzagjeroj.

Onesie që është pjesë e veshjes është gjithashtu e lehtë për tu veshur. Unë jam një nga ato që zgjedhin te vishen me trendet e modës bazuar në komoditetin e tyre. Për mua, kombinimi fitues është ai në të cilin ndihem mirë dhe komode. Unë kurrë nuk do të vishja diçka thjesht sepse duket mirë. Sinqerisht duhet të ndihem mirë në ato që vesh dhe jam e sigurt që kjo transmetohet dhe  në foto.

Kaq nga unë tani për tani dhe shpresoj që ky blog ju dha frymëzim për modën. Unë rekomandoj shumë që të shikoni produktet e tyre online ose të vizitoni dyqanin më të afërt  BUZZ.

Jam e sigurt se do të gjeni të paktën një pjesë për ju.

Deri në herën tjetër,

Katja Spanka

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

05.
Aug.
2020.
Blog
Përshëndetje njerëz, është vajza juaj, Andrea, dhe sot po ecim në rrugët më të njohura me Buzz Crew dhe atletet Pum...
21.
Jul.
2020.
Blog
Hey njerëz, Jemi ne – Remi dhe Akasha dhe mezi po prisnim të vinim tek ju me blog-un më të ri. Është zyrtarisht verë d...
17.
Jul.
2020.
Blog
Ju keni një ekip në shkollë që adhuron atletet dhe dëshiron të marrë pjesë në fushatën tonë” Kthim ...
string(0) ""
string(0) ""