Vend: ALB / al
01/07 2020.
Blog

Çfarë ndodh kur Nike kthen Air Max 90 në “shapka”

Përshëndetje! Më keni munguar. Jam shumë e emocionuar të ndaj me ju këtë “photoshoot” me shapkat më të bukura që keni pare. Unë jam një adhuruese e madhe atletesh, por këto shapka kanë marrë vëmendjen time. Nëse mendoni që ju nuk mund të ktheni anën në lojën e atleteve këtë verë, atëhere mendojeni përsëri.

 

 

Nike ka marrë elementët më dalluese të Air Max 90 dhe i ka përdorur për të krijuar shapkën e re Air Max 90. Këto shapka prezantojnë një gjë totalisht të re të dizanjit klasik – Tinker Hatfield – dhe fillojnë festimet për ditëlindjen e 30 të AM90 pak më herët.

Unë zgjedh stilin -OG “Smoke Grey/Volt” dhe lojrat me ngjyra Bardh e Zi për fotot tona. Edhe pse ka një hapësirë relativisht të vogël për të punuar, këto shapka menaxhojnë të mbajnë firmën e Air Max 90 në fushën e modës. Pjesa e sipërme është me detaje të pasura, duke ofruar një “badge” në simbiozë me “Swooshes” dhe një mbulesë e inspiruar nga pjesa shumë e njohur e Air Max 90 në anësore. Edhe pjesa e dritares anësore bie shumë në sy.

 

 

Të paktën, rehatia është detaji më i rëndësishëm për të gjithë. Shapkat Air Max 90 e kanë të përfshirë edhe këtë pjesë. Pjesa ku mbështetet këmba është e përbërë nga një gomë e butë  dhe të pajis me një rehati që nuk e gjen askund. Rezistenca, që është pa dyshim pjesa që dallon dhe që mban formën origjinale, stilin dhe pjesa tekstil e saj. Goma me pjesën klasike plotësojnë pamjen e saj.

 

 

Unë mendoj që ndava me ju të gjithë gjërat e rëndësishme, tani ju duhet vetëm të vizitoni dyqanin online Buzz ose të shkoni tek Buzz Sneakers dhe të interesoheni për numrin tuaj. Shpresoj që të shijoni këtë model dhe mënyrën që e kemi krijuar.

 

Duke ju uruar një verë të mrekullueshme të mbushur me kujtime të paharrueshme.

 

Qëndroni pozitive deri herën tjetër.


Antonija

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

05.
Aug.
2020.
Blog
Përshëndetje njerëz, është vajza juaj, Andrea, dhe sot po ecim në rrugët më të njohura me Buzz Crew dhe atletet Pum...
21.
Jul.
2020.
Blog
Hey njerëz, Jemi ne – Remi dhe Akasha dhe mezi po prisnim të vinim tek ju me blog-un më të ri. Është zyrtarisht verë d...
17.
Jul.
2020.
Blog
Ju keni një ekip në shkollë që adhuron atletet dhe dëshiron të marrë pjesë në fushatën tonë” Kthim ...
string(0) ""
string(0) ""