Vend: ALB / al
23/06 2020.
Blog

UDHËTONI NË TË ARDHMEN ME ATLETET E REJA PUMA

Përshëndetje të gjithëve!

Është një periudhë kohore kalimtare, dimri ngadalë po largohet, ne jemi duke pritur pranverën. Ndonjë ditë e zymtë, gri dhe me shi na pret, por në BUZZ është një gëzim! Duke kërkuar të përmirësoni gjendjen shpirtërore, një nga zgjidhjet që mund të arrini është padyshim blerja e një palë atleteve të reja.

Të paktën gjithmonë funksionon për mua dhe sot unë kam zgjedhur Puma Future Rider Ride On.

Zgjimi i nostalgjisë dhe kthimi në 1980 kur një garë serioze nga pista u zhvendos në rrugë,u lançua  këpuca legjendare e vrapimit të shpejtë Rider. Pothuajse 40 vjet më vonë, Puma është akoma duke ecur  më mirë se kurrë me ikonën-retro Future Rider Ride On. Një brez i ri i stilit të përditshëm, të freskët, me ngjyra të gjalla me hitin e neonit të gjelbër, materiali i guximshëm për lojëra vazhdon të rikujtojë tendencat e viteve '80. Pjesa e sipërme e atleteve është najloni i butë me peshë të butë, me lëkurë të butë, thembra shumë e mrekullueshme është bërë prej gome të kuqe të trashë një material që është shumë i lehtë për tu mirëmbajtur.

E parë nga ana e vallëzimit, plotësohen të gjitha kriteret për një atlete super të përshtatshme për të vallëzuar; rehati, pesha dhe estetika.

Hidhini një sy fotove sesi ato vijnë nga graviteti dhe se si shfaqen në raftet e Buzz virtualisht dhe fizikisht teksa Puma ju pret ju.

Deri herën tjetër!

Don Kiki.

Lini një koment

Trenutno nema komentara

Artikuj të ngjashëm

05.
Aug.
2020.
Blog
Përshëndetje njerëz, është vajza juaj, Andrea, dhe sot po ecim në rrugët më të njohura me Buzz Crew dhe atletet Pum...
21.
Jul.
2020.
Blog
Hey njerëz, Jemi ne – Remi dhe Akasha dhe mezi po prisnim të vinim tek ju me blog-un më të ri. Është zyrtarisht verë d...
17.
Jul.
2020.
Blog
Ju keni një ekip në shkollë që adhuron atletet dhe dëshiron të marrë pjesë në fushatën tonë” Kthim ...
string(0) ""
string(0) ""